Úvod > Kalendář akcí > Společenské akce > Dostihy chrtů a 1. Osvobozená výstava chrtů v Čechách, Greyhound Day
Dostih chrtu
Společenské akce

Dostihy chrtů a 1. Osvobozená výstava chrtů v Čechách, Greyhound Day

Přijďte za zábavou do Greyhound Parku! Bohatý program, grilovací párty! Přijďte fandit a v tajném hlasování zvolte Nejkrásnějšího chrta! Tipujte na chrty – pobavíte se a třeba vyhrajete! Využijte závodní čtyřkolky. Vhodné pro skupiny přátel, rodiny s dětmi i jednotlivce.
Hezké odpoledne v přírodě a přesto v civilizaci, v údolí přírodního parku, s věncem zelených svahů vůkol. Na místě samém ani nepoznáte, že jste v Praze, a přesto je toto místo dobře dopravně přístupné.

Zažijete výstavu chrtů osvobozenou o obvyklá měřítka posuzování krásy chrtů a vesele laděnou výstavu, takže zřejmě akce potěší i ty, kteří psí výstavy zrovna „nemusí“.

Přijďte i vy v tajném hlasování diváků zvolit Nejkrásnějšího chrta výstavy!

Chrty pak můžete vidět i v závodu na chrtí dostihové dráze, jediné svého druhu v Kontinentální Evropě. Jde o nejrychlejší psy planety. Na dostihy chrtů můžete tipovat a třeba vyhrát láhev vína.

Náš šéfkuchař Four Leaf Restaurant pro vás připravil skvělou grilovací nabídku. Rozpálíme gril a na naší kryté terase budou vonět libým "kouřmo" pochoutky grilované na bukových, hruškových, či švestkových štěpcích. To bude vůně a chuť – přijďte také ochutnat!

Po akci možnost využití závodních čtyřkolek (šlapadel) na opravdovém závodním okruhu.

Výhodný balíček služeb Standard: (nevyhrazená místa k sezení u stolečků na terase, nebo na tribunových sedátkách): Uhradíte 300,- Kč, ale 200,- Kč "projíte". Svou případnou útratu nad 200,- Kč uhradíte u obsluhy v restauraci. Dress code: není stanoven Self Services, párty program. (kelínky, tácky, atd.) V ceně tipovací lístky na závody chrtů.

Výhodný balíček služeb Nadstandard: (vyhrazená místa k sezení u stolečků před pódiem): Uhradíte 400,- Kč, ale 300,- Kč "projíte". Svou případnou útratu nad 300,- Kč uhradíte u obsluhy v restauraci. Dress code: Smart Casual S obsluhou, porcelán, sklo. V ceně tipovací lístky na závody chrtů

Provozovatel

Česká greyhound dostihová federace

Plzeňská 215f
150 00 Praha
Tel.:
+420 724 100 904
Email:
cgdf@cgdf.cz
GPS:
50,069333 14,364876
 
Region:
Praha
Tipy na výlet:
Praha a okolí
 

Vstupné

Cena: 400 Kč

Snížená cena: 300 Kč

 

Časová náročnost

2,0 hodiny

 
 

Komentovaná procházka do romantického parku Na Cibulce

Na této vycházce se projdeme krásným lesoparkem v Košířích, který patřil k usedlosti Cibulka a na svých toulkách si jej oblíbili například Karel Hynek Mácha i Jakub Arbes.
Praha 5, Praha

ČEZ RunTour Praha 2023

Seriál běžeckých závodů ČEZ RunTour odstartuje 7. 10. 2023 v Praze na Ladronce! Buďte u toho s námi a zažijte neopakovatelnou běžeckou atmosféru. Těšit se můžete na tratě dlouhé 3, 5 a 10 km, děti pak na Rákosníčkův běh na 500 a 1000 metrů.
Praha 6, Praha

Rodinnný běh Run4Ladronka

Pojďme společně rozběhat Prahu! V sobotu 22.4.2023 se uskuteční Rodinný běh Run4Ladronka, jedinečná akce pro všechny sportovní nadšence a jejich rodiny. Poměřte si své síly v přátelském běhu na 4,2 nebo 8,4 km v krásném prostředí parku Ladronka.
Praha 6, Praha

David Černý David Ne-On

V Galerii Kuzebauch vystaví svá díla výtvarník, absolvent ateliéru skla UMPRUM David Černý David. Ve své tvorbě se zaměřil na neony.
Praha 6, Praha

Aktivity v okolí

Rodinné centrum Paleček – prostor pro rodiny s dětmi

Rodinné centrum Paleček si klade za cíl být bezpečným a stimulujícím prostorem pro rodiny s dětmi. Disponuje prostornou hernou s vyhrazeným místem pro miminka a batolátka. Nabízí celým rodinám místo, kde se mohou sejít s přáteli a společně si povídat a nebo si hrát s dětmi.
Praha 3, Praha

Divadelní spolek Jedl

Jan Nebeský, Lucie Trmíková a David Prachař jsou umělci a přátelé, kteří v roce 2011 založili spolek JEDL coby platformu pro nezávislé autorské divadlo. Kmenoví i spolupracující umělci spolku JEDL jsou pozitivně hodnoceni odbornou i laickou veřejností a za svoji práci získávají mnohá ocenění.
Praha 5, Praha

Tenis Cibulka – sportovní areál v Košířích

Ideální místo pro příznivce tenisu a dalších týmových sportů, ale i pro odpočinek a relaxaci. K dispozici je i tenisová školička. Výuku dětí zajišťuje kvalifikovaný trenérský tým používající moderní techniky a pomůcky.
Praha 5, Praha

Lezení na umělé stěně Cibulka

Užijte si příjemné lezení na čerstvém vzduchu, bez front a davů. Naše nově rekonstruovaná a rozšířená venkovní lezecká stěna disponuje cca 25-ti jistícími liniemi a velmi zajímavými cestami. Kromě samotné stěny si můžete vylézt také na bývalou špičku Žižkovského vysílače.
Praha 5, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Filema

Náš šéfkuchař vaří autentickou řeckou kuchyni z prvotřídních řeckých surovin ve stylu malých předkrmů mezedes. Kouzlo spočívá v jednoduchosti...
Praha, Praha

Usedlost Kotlářka v Košířích

Kotlářka v pražských Košířích je stylová, nově zrekonstruovaná viniční usedlost, jejíž historie se traduje již od 15. století, kdy zde zakořenila rodinná vinice po dobu více než tří staletí.
Praha 5, Praha

Park a usedlost Klamovka se zahradní restaurací

Z kopce rovnou dolů neboli z Podbělohorské k Plzeňské ulici se rozkládá středně velká, původně rokoková zahrada, kterou v polovině 18. století zakoupila rodina Clam-Gallasů, podle níž se lokalita také jmenuje. Bohatá je historie zdejší zahradní restaurace, která se datuje již k roku 1895.
Praha 5, Praha

Usedlost Ladronka s restaurací

Usedlost Ladronka stojí v místech, kde stál původně viniční lis ze 14. století založený Karlem IV. Po nákladné rekonstrukce je zde v současné době restaurace.
Praha 6, Praha