Úvod > Kalendář akcí > Společenské akce > Dostih legend – Václav Chaloupka vs. Josef Váňa
Společenské akce

Dostih legend – Václav Chaloupka vs. Josef Váňa

Po dvaceti letech se v sedle chladnokrevných koní utkají legendy českého dostihového sportu, čtyřnásobný vítěz Velké pardubické Václav Chaloupka a osminásobný vítěz Velké pardubické Josef Váňa.
Dne 25. 10. 2015 v rámci Poháru Josefa Váni proběhne na dostihovém závodišti v Praze Chuchli "Dostih legend". Na start se po druhé hodině odpolední postaví čtyřnásobný vítěz Velké pardubické Václav Chaloupka a osminásobný vítěz Velké pardubické Josef Váňa.

Tento dostih je součástí závěrečného dostihového odpoledne ve Velké Chuchli v Praze jehož velkým tahákem určitě bude dostih: “1. Agrofert Velká národní steeplechase o Pohár Josefa Váni”, který se poběží o jeden milión korun. Dále se poběží super-vytrvalecká 95. Cena prezidenta republiky a další dostihy závěrečné kapitoly pražských seriálů FITMIN CUP pro dvouleté nezvítězivší koně českého chovu, Pohár EŽ Praha překážkových dostihů, či 9. ročník populární Ceny běloušů CK Martin Tour. Nově program metropolitní sezónní derniéry obohatí dostihy v rámci Poháru Josefa Váni 2015. Cena Pánské obleky Bandi a Cena ČP Cloud.

Více informací na www stránkách.

Dubnový dostihový den

Dostihy v Chuchli pokračují v neděli 23. dubna, kdy se v zde koná Dostihový den s dvojicí zkoušek nejvyšší kategorie: 34. Memoriálem prof. Václava Michala a 18. Memoriálem Jaroslava Maška.
Praha 5, Praha

Dámský dostihový den v Chuchli

Sezóna v Chuchle Areně Praha pokračuje již tuto neděli 21. května. Na programu je osm zajímavých dostihů s vrcholem v podobě 74. Velké květnové ceny pro elitní starší mílaře. Doprovodné dění odpovídá ústřednímu tématu, jímž je tentokrát Dámský dostihový den.
Praha 5, Praha

Dětský den na dostizích ve Velké Chuchli – 71. Velká červnová cena

První červnovou sobotu se v Chuchle Areně Praha koná další pokračování této sezóny, které nabídne nejen osm napínavých dostihů, ale také bohatý program pro děti i jejich rodiče. Start je ve 14 hodin, areál bude otevřen již o dvě hodiny dříve.
Praha 5, Praha

Fesťáček Praha

Bývalý Kinder fest se mění na Fesťáček!
Praha, Praha

Aktivity v okolí

Socha žraloka na Chuchelském závodišti

Majitelé Chuchle Areny Praha umístili na závodiště ocelovou sochu žraloka z dílny sochaře Michala Gabriela. Nová dominanta parkurového areálu měří 7 metrů.
Praha 5, Praha

První pražské hasičské muzeum ve Velké Chuchli

První pražské hasičské muzeum bylo otevřeno v suterenních prostorách bývalé školy Charloty Masarykové ve Velké Chuchli.
Praha 5, Praha

Park Louka – největší OCR park v Česku

V Parku Louka je nově otevřen Titan Park, největší OCR park v ČR (OCR – obstacle course race = překážkové závody typu Spartan Race apod.). S rozlohou 3 ha je Titan Park největším OCR parkem v ČR a třetím největším parkem v EU.
Praha, Praha

Chuchle Arena Praha

Jediné dostihové závodiště na území Prahy patří neodmyslitelně k životu hlavního města. Svým návštěvníkům poskytuje možnosti příjemného odpočinku i originální zábavy.
Praha 5, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Rosmarina Restaurant u Vltavy v Modřanech

Rosmarina Restaurant situovaný na lodi s výhledem na řeku a okolí je součástí volnočasového areálu Sport & Relax Rosmarina v Praze Modřanech. Rosmarina Restaurant není jen restaurací, ale nabízí také celou řadu doprovodných služeb a zajímavých gastronomických akcí.
Praha 4, Praha

Modřanská vinice – nejjižnější pražská vinice

Památkově chráněná Modřanská vinice, dříve nazývaná Arcibiskupská, se rozkládá na strmých terasách nad vltavským břehem v Praze Modřanech. Starají se o ni nadšenci, vinaři – zahrádkáři.
Praha 4, Praha

Deco Restaurace

Rodinná chorvatská restaurace vítá hosty v pražských Modřanech. Útulný interiér je čistý a elegantní, laděný do bílých a béžových tónů. Přímořskou atmosféru umocňují obrazy na stěnách a příjemná reprodukovaná hudba chorvatských muzikantů.
Praha 4, Praha

Jemný bistro

Kristýna a Denisa Schimková spolu studovaly, cestovaly a pracovaly v gastru na Novém Zélandu, už tehdy toužily si spolu otevřít kavárnu. Název Jemný Bistro ale vymyslely až na cestách po Turecku.
Praha 12, Praha