Úvod > Kalendář akcí > Dobročinný bazar Letního domu

Dobročinný bazar Letního domu

Kdy 14. květen 2019 9:00 - 18:00 Společenské akce
Herci seriálu Ulice podpoří mladé lidi bez rodinného zázemí, aby neskončili na ulici. Nákupem oblečení, knih, hraček a věcí do domácnosti podpoříte mladé lidi ohrožené sociálním vyloučením.
12. Dobročinný bazar za podpory herců z Divadla na Jizerce: Milana Peroutky, Kláry Issové, Jiřího Mádla, Tomáše Dastlíka, Terezy Vítů, Michala Kerna, Henriety Hornáčkové, Martina France, Petra Vacka a Denisy Pfauserové.

„Děti a mladí lidé bez stabilního rodinného zázemí mají vstup do společnosti značně ztížený a právě od toho je tu Letní dům, aby jim byl na jejich cestě oporou,“ osvětluje ředitel Letního domu Jan Bárta a dodává: „Z výtěžku akce můžeme uhradit individuální práci s dětmi, například formou terapie, doprovázení nebo sociálně-terapeutických pobytů.“

Užijte si hudební program, dobrou kávu a jarní obměnu šatníku - udělejte si radost a sdílejte to se svými blízkými - pomůžete tím těm, kdo potřebují podporu, aby se postavili na vlastní nohy - zvýšíte šance mladých lidí z dětských domovů na jejich úspěšné fungování ve společnosti.

Letní dům k této příležitosti spustil dárcovskou kampaň Císařovi nové šaty, která výtěžek napomáhá zvýšit online.
Celý popis
Naposledy změněno: 25. 4. 2019

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Beránek Praha

Hotel Beránek Praha

Praha 2, Praha
The Bistro

The Bistro

Praha 2, Praha
Restaurace Bruxx

Restaurace Bruxx

Praha 2, Praha