Úvod > Kalendář akcí > Sportovní akce > H.E.A.T. Program Challange time aneb Kroky pomáhají
Sportovní akce

H.E.A.T. Program Challange time aneb Kroky pomáhají

V rámci veletrhu Bojujeme s tuky se koná v Letňanech chodecko/běžecká výzva, která pomůže dětem z Himalájí. Zábavná a zajímavá sportovní akce propojuje zdravý životní styl spolu s hnutím Brontosaurus a přispívá na projekt školy v Mulbekhu v Malém Tibetu.
Chůze na pásech, které rozchodíte vlastní silou, je u nás hitem už deset let. Pomáhá shazovat kila těm, kteří už propadli trudnomyslnosti. Pomáhá vrátit kondici maminkám po porodu i ženám středního věku, které se rozhodnou, že ještě nevzdají péči o samu sebe. 

Návštěvníkům veletrhu Bojujeme s tuky připravil H.E.A.T. Program akci „Kroky pomáhají“. Pojďte společně s instruktory H.E.A.T. Programu, herečkou a zpěvačkou Světlanou Nálepkovou a organizací Brontosauři v Himálajích! Rezervujte si lekce na jednom ze sta strojů, které budou přímo na výstavišti v Letňanech, a podpořte dobrou věc.

Díky dobročinné akci Kroky pomáhají podpoří každý účastník lekce H.E.A.T. Programu činnost organizace Brontosauři v Himálajích, která pomáhá rozvoji školy ve vesnici Mulbekh v Malém Tibetu v severní Indii a je jedinou Českou organizací, jejíž rozvojový projekt spolufinancuje Jeho Svatost 14. dalajláma. Známá herečka a zpěvačka Světlana Nálepková je patronkou projektu. 

S H.E.A.T. Programem pomůže skutečně každý krok. Jedna lekce znamená 5000 kroků, které prospějí nejen zdraví každého, ale také finančně. Každý účastník přispěje částkou 50 Kč a celkově by chtěli organizátoři vybrat alespoň 20.000 Kč.

5. dubna tedy pomůžete dvakrát – svému tělu i dětem v dalekém městečku. Dobrý pocit stojí za trochu námahy a naše společná energie rozzáří úsměvy nejen nás, kteří se sejdeme v Praze v Letňanech.

Na lekce H.E.A.T Programu na veletrhu Bojujeme s tuky se můžete zaregistrovat emailem, případně na telefonu.

Více informací o akci naleznete na uvedeném webu. Rezervace na jednotlivé lekce přijímáme na emailu. 

Provozovatel

Výstaviště Letňany

Beranových 667
199 00 Praha 9
Tel.:
+420 777 657 511
Email:
rezervace@heatpro...
GPS:
50,136993 14,515872
 
Region:
Praha
Město:
Praha 9
Tipy na výlet:
Praha 9 a okolí
 

Vstupné

Cena: 290 Kč

Poznámka:Cena za jednu lekci je 290 Kč. Cena za 3 lekce je 750 Kč. HPI sleva 15%. Platba je nutná předem, v ceně je již zahrnuta vstupenka na celý veletrh (běžně stojí 50 Kč). Rezervace lekcí je možná na rezervace@heatprogram.cz.

 
 
 

Pražský majáles 2023

Majálesový program zahrnuje širší program oslav, který sdružuje několik studentských akcí a je zaměřen především na nemainstremové a umělecké studentské aktivity a hlavní den oslav, což je vyvrcholení akce v podobě majálesovýho průvodu a velkého open-air festivalu.
Praha 9, Praha

Dětský parkourový závod

Miluješ pohyb a rád překonáváš překážky?Přijď si s námi užít sobotu do Jungle! Parkourové závody v přátelské atmosféře pro děti od 9 do 17 let. Vhodné úplně pro všechny, kteří mají chuť se hýbat.
Praha 18, Praha

Mikuláš v Jungli

Aneb nechci nadílku zadarmo. Lezení, pohyb, kreativní tvoření a Mikulášská odměna – to vše v jednom nadupaném Jungle balíčku.
Praha 18, Praha

Vánoce s Vilíkem

Co vás nejvíc baví na vánocích? Dárky, vánoční zvyky nebo stavění sněhuláka? S mluvícím kocourem Vilíkem si užijete od každého pořádnou porci, zazpíváte si koledy a zjistíte, že to všechno může být pořádná legrace!
Praha 18, Praha

Aktivity v okolí

Squash Modrý svět v Praze Letňanech

Příjemné klubové prostředí. Naprosté soukromí při hře i cvičení v posilovně! Pro squash můžete využít oddělený kurt a svým případným nezdarům se tak v klidu zasmát jen sami, pro cvičení nabízíme individuální posilovnu.
Praha 9, Praha

Výuka in-line bruslení v Praze

Chcete si užít super zážitek a zároveň se naučit, nebo zdokonalit na inline bruslích? V In-lineškole Vojtěcha Škopa vás naučí cokoli!
Praha, Praha

Letecký simulátor Cessna v letecké škole Letov Praha

Let na pohyblivém leteckém trenažéru v Praze. Užijte si pocit z pilotování letadla SM2250 Cessna 182RII a zkuste si tak, jaké to je být skutečným pilotem.
Praha 9, Praha

Prohlídka s kvízem v mobilní aplikaci

Perunovo prokletí tak blízko Země, že hrozí zničení Petřína a k tomu ještě jeden z nejkrutějších a neslavně proslulých českých králů se rozhodl znovu usednout na český trůn.
Praha 9, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Cukrárna Buchalovi

Malá rodinná cukrárna. Dorty a zákusky zde připravují z tradičních a kvalitních surovin, to znamená z pravého másla, šlehačky a čokolády.
Praha 9, Praha

Hotel Duo

Hotel Duo se nachází v Praze, pouhých 200 metrů od stanice metra Střížkov, a nabízí ubytování vhodné pro obchodní cestující i turisty.
Praha, Praha

Restaurace Formanka

Restaurace Formanka v hotelu Duo, tradiční restaurace v Praze, nabízí to nejlepší z české i mezinárodní kuchyně.
Praha 9, Praha

Zastávka u Srubu – restaurace v srdci kbelského parku

Restaurace Zastávka u Srubu se nachází v srdci kbelského parku a pyšní se skvělou kuchyní i možností sportovního vyžití v její blízkosti. Pokud máte rádi dobré jídlo, hledáte místo pro chvíle s přáteli, rodinou či místo odpočinku, zastavte se u Srubu.
Praha 19, Praha