Úvod > Kalendář akcí > Lidová řemesla a trhy > Dobrá Karma – bleší trhy v Brně
Lidová řemesla a trhy

Dobrá Karma – bleší trhy v Brně

Rádi bychom vás pozvali na obnovenou Dobrou Karmu, která se bude součástí festivalu Kraví hora lidem. Zveme všechny, kdo mají rádi atmosféru bleších trhů a krásné sobotní dny, setkání a posezení.
Pro jednoho odpad, pro jiného poklad. Udělejte si radost s Dobrou Karmou! Můžete prodávat, nakupovat, občerstvit se, poslouchat hudbu nebo jen tak posedět...

Máte byt přeplněný věcmi, které už nepotřebujete? Přijďte jako prodejce na Dobrou Karmu a nabídněte je těm, kterým by se mohly hodit. Poznejte radost někoho, kdo dá nový život něčemu pro vás nepotřebnému, získejte více prostoru a nějaké drobné navíc. Pokud nechcete přímo prodávat, můžete své přebytečné věci darovat na dobročinné účely. Dobrá Karma spolupracuje s nadačními a dobročinnými obchody, během konání blešáků zde budou mít svoje sběrná místa. Zveme také všechny, kteří rádi dávají věcem novou šanci a ocení věci s příběhem. Seženete zde základní věci do domácnosti, oblečení, knihy a třeba i nějaké starožitné kousky.
 

Spolupracujeme také s nadačními a dobročinným obchodem Šuplig, kterému na akci budete moci darovat své věci.

Vstupné pro nakupující dobrovolný příspěvek na Dobrou Karmu


 

Provozovatel

Dobrá Karma

Areál VUT, Kraví hora, Rybkova Brno
602 00 Brno
Tel.:
+420 721 934 735
Tel.:
+420 775 635 426
Email:
nase@dobra-karma.cz
Email:
mila.vomelova@gma...
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
dobra-karma.cz/
GPS:
49,202976 16,587162
 
Region:
Jihomoravský kraj
Oblast:
Brno a okolí
Město:
Brno
Tipy na výlet:
Brno a okolí
 

Časová náročnost

2,0 hodiny

 
 

Open House Brno 2023

Šestý ročník festivalu Open House Brno nabídne nejširší veřejnosti prohlídky architektonicky cenných a zajímavých nepřístupných míst v jihomoravské metropoli o víkendu 13. a 14. května 2023.
Brno, Jihomoravský kraj

Brno předměstí Vídně

Nejnovější stálá expozice Moravské galerie v Brně.
Brno, Jihomoravský kraj

Sapiens Territory

Yuri Korec se v díle Sapiens Territory zaobírá násilím, které na sobě pácháme, aby jsme zamaskovali, kým jsme. Ale i násilím, které nás chrání před sebou samým anebo okolím, které na nás upírá zrak skoro neustále.
Brno, Jihomoravský kraj

Zážitková dílna k inscenaci Self

Autorská inscenace SELF volně inspirovaná dílem britské autorky Sarah Kane, jedné z nejvýznamnějších představitelek in-yer-face dramatiky.
Brno, Jihomoravský kraj

Dětské hřiště v Brně na Kraví hoře

Hřiště se spoustou zábavných prvků mohou lidé využít v rekreačním areálu na Kraví hoře.
Brno, Jihomoravský kraj

Vědecká stezka v Brně

Od rána do večera, od soumraku do úsvitu, od pondělí do neděle mohou návštěvníci jakéhokoli věku na vlastní oči, sluch i hmat poznávat svět kolem sebe. Expozice je volně přístupná, zdarma jsou k ní připraveny i nejrůznější doplňky.
Brno, Jihomoravský kraj

3D planetárium v Brně – největší ve střední Evropě

Na Kraví hoře se nachází největší stereoskopické planetárium ve střední Evropě. Nová instalace Hvězdárny a planetária Brno nabízí zcela jiné uspořádání prostoročasu. Doslova prolamuje prostor a mění tok času.
Brno, Jihomoravský kraj

Wellness centrum Kraví hora v Brně

Wellness centrum na Kraví hoře ve Sportovním a rekreačním areálu nabízí sauny, turecké lázně nebo bazénky s výhledem na hrad Špilberk.
Brno, Jihomoravský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Božský kopeček – skvělá veganská zmrzlina v Brně

V ulicích města Brna potkáte různobarevné pojízdné vozíky řemeslné zmrzliny Božský kopeček. Netradičními příchutěmi a veganským zpracováním láká zákazníky nejen napříč městem, ale mnohdy i napříč regiony.
Brno, Jihomoravský kraj

Kavárna a pražírna Caffé del Saggio

Pražírna a kavárna, vznikla skloubením nadšení a nápadů milovníků kávy. Za vším hledejme v prvopočátku kávové zrnko, jež ti nejlepší baristé přetváří v lahodný nápoj – kávu.
Brno, Jihomoravský kraj

Lucky Bastard Beerhouse – první výhradně ejlová pivnice v Česku

Pivovarská pivnice pivovaru Lucky Bastard.
Brno-střed, Jihomoravský kraj

Apartmán v centru Brna

Apartmán je nově zrekonstruovaný, stylově zařízený, v klidné ulici a jen pár minut od náměstí Svobody, hradu Špilberk a dalších brněnských turistických atrakcí. Většina kulturních památek je dostupná pěšky, případně MHD. Apartmán se nachází pouhých 8 minut od BVV.
Brno-střed, Jihomoravský kraj