Úvod > Kalendář akcí > Dny českého piva 2019
Dny českého piva 2019
">
24.9.
30.9.
+ Přidat foto

Dny českého piva 2019

Kdy 24. září 2019 - 30. září 2019 Gastronomické akce
Český svaz pivovarů a sladoven pořádá od 24. 9. do 30. 9. 2019 Dny českého piva. Dny českého piva odstartují v úterý 24. září přípitkem na Svatováclavské slavnosti a symbolickým naražením sudu vítězného ležáku v degustační soutěži České pivo 2019.
Dny českého piva odstartují v úterý 24. září přípitkem na Svatováclavské slavnosti a symbolickým naražením sudu vítězného ležáku v degustační soutěži České pivo 2019. Do oslav se zapojí desítky pivovarů a minipivovarů. Zúčastněné podniky nabídnou ochutnávky jubilejních piv 2019, některé také speciální pivní menu, setkání se sládky nebo prohlídky pivovarů.

Vychutnejte si pivní speciály. Ochutnejte speciální menu. Nebo se seznamte se sládkem vašeho oblíbeného pivovaru. Dny českého piva slavíme celý týden a po celé zemi. Protože Václav prostě ví, co je pro národ dobré!
 
Cílem Dnů českého piva je připomenout českou pivovarskou tradici, posílit hrdost k našemu národnímu nápoji a nalákat veřejnost k oslavě přímo v hospodách a restauracích, které tvoří základ české pivní kultury. Tradici tohoto pivního svátku založil Český svaz pivovarů a sladoven v roce 2013.
 

Zapojené pivovary a minipivovary

Baštecké pivo
Černý Tesák
Jarošovský pivovar
Kyjovský pivovar
Holba
Chodovar
Pivovar Chomutov
Pivovar Jílovce
Mikropivovar Kolštejn
Měšťanský pivovar Kutná Hora
Královský pivovar Litovel
Piovar Lužiny
Pivovar Moravia
Kolčavka
Nová Sladovna
Pivovar Podlesí
Purkmistr
Pivovar Trilobit
Zubr
Pilsner Urquell
Únětický pivovar
Kozel
Zámecký pivovar Břeclav
Znojemské pivo
Beskydský pivovárek Ostravice
Klenot - pivovar Hradec Králové
Budějovický Budvar
Celý popis
Naposledy změněno: 2. 9. 2019