Úvod > Kalendář akcí > Hudební a divadelní akce > Divadlo II. pád otevírá nové prostory
Brno Bezhlave!
Hudební a divadelní akce

Divadlo II. pád otevírá nové prostory

Veskrze v hollywoodském stylu hodlá divadlo II. pád zahájit sezónu v novém prostoru. Tím se po Stadecu snad už definitivně stávají sklepní prostory Café Soma na brněnském bulváru Jana Uhra 11. Divadlo II. pád představí své nové působiště v úterý 8. 10. 2013 úspěšným představením Brno Bezhlavě!
Otevření nového divadla proběhne jak jinak než velkolepě. Po šesté hodině večerní bude před Café Soma opravdu živo. Hned ze startu se mohou příchozí těšit na Dj Laise, který jim bude krátit čekání na příjezd hereckých celebrit a čestných hostů, které přiveze limuzína Rolls-Royce.

Diváci, kteří se kvůli omezené kapacitě nedostanou do sálu na zahajovací představení Brno Bezhlavě!, o zábavu rozhodně nepřijdou. O to se postará na improstage stand-up komik Radek Petráš známý například z pravidelné stand-up comedy show NaMikrofon, mentalista a hypnotizér Jakub Vosáhlo, klaun Čiko a jeho lepší svět a na závěr zahraje DJ Harosh.

Po představení bude následovat filmové promítání a volná zábava. Od začátku do konce bude akci natáčet kreativní Asociace nápadů. Vstupné na představení Brno Bezhlavě! Činí 150,- na místě a 130,- v předprodeji v Café Soma, zbytek programu je zcela zdarma.

Provozovatel

Divadlo II. pád

Jana Uhra 11
602 00 Brno
Tel.:
+420 604 540 095
Email:
II.pad@seznam.cz
Facebook:
https://www.faceb...
GPS:
49,202443 16,596615
 
Region:
Jihomoravský kraj
Oblast:
Brno a okolí
Město:
Brno
Tipy na výlet:
Brno a okolí
 

Vstupné

Cena: 150 Kč

Snížená cena: 130 Kč

Poznámka:150,- na místě / 130,- v předprodeji. Vstupné je pouze na zahajovací představení, ostatní program je zdarma.

 

Časová náročnost

3,0 hodiny

 
 

200. výročí narození Gregora Mendela v Brně

V roce 2022 uplyne 200 let od narození Gregora Johanna Mendela, který je známý jako zakladatel moderní genetiky.
Brno, Jihomoravský kraj

Tour de burčák po vinařských stezkách Znojemska 2023

Zářijový díl seriálu cykloturistických akcí Krajem vína vás již tradičně zavede do podzimních, hrozny obtěžkaných, vinic Znojemska. Připraveny jsou dvě trasy pro cyklisty a jedna pro pěší, na trasách vás čekají zastávky ve vinných sklepech i přímo ve vinicích.
Brno, Jihomoravský kraj

Tour de burčák po vinařských stezkách Kyjovska 2023

První říjnový víkend strávíme v podzimních vinicích v okolí Kyjova. Připraveny budou dvě trasy pro cyklisty a jedna pro pěší po vinařských stezkách Kyjovska. Na kole nebo pěšky budete objevovat krásy slovácké přírody a ochutnáte místní speciality včetně burčáku.
Brno, Jihomoravský kraj

Interaktivní divadelní zážitek pro děti od 3 let

Derniéra, tedy poslední možnost představení vidět!
Brno-střed, Jihomoravský kraj

Rusty Nail music club – bluesový hudební klub ve středu Brna

Přijďte se pobavit do bluesového klubu ve středu Brna, s příjemnou atmosférou a živou muzikou.
Brno-střed, Jihomoravský kraj

Sklep pod Novou radnicí – historické tajemství města

Sklepní komplex vybavený od roku 2010 expozicemi a instalacemi. Expozice připomíná dnes již téměř zapomenuté řemeslo ražby mincí v Brně a na Moravě.
Brno, Jihomoravský kraj

Letecké simulátory v Brně

Splňte si sen být pilotem v našich simulátorech a zjistěte, co zažívají piloti při vzletu, přistání i krizových situacích! Kokpity jsou věrnými kopiemi skutečných strojů a naši instruktoři rádi zodpoví všechny vaše dotazy.
Brno, Jihomoravský kraj

Knihovna Filozofické fakulty Masarykovy univerzity

Poskytujeme služby a zdroje ve fyzickém i virtuálním prostoru. Společnými silami zajišťujeme podporu studujícím, vědcům a odborným zájemcům z řad veřejnosti.
Brno, Jihomoravský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Apartmán v centru Brna

Apartmán je nově zrekonstruovaný, stylově zařízený, v klidné ulici a jen pár minut od náměstí Svobody, hradu Špilberk a dalších brněnských turistických atrakcí. Většina kulturních památek je dostupná pěšky, případně MHD. Apartmán se nachází pouhých 8 minut od BVV.
Brno-střed, Jihomoravský kraj

Klášterní produkty od františkánek

Sušenky, džemy a různé klášterní produkty.
Brno, Jihomoravský kraj

Čokoládovna a kavárna Minach – místo s jedinečnou čokoládou v Brně

Čokoládovna Minach byla otevřena v roce 2005, jako první svého druhu a nachází se v prostorách památkově chráněné Alpha passage v centru Brna na Poštovské ulici.
Brno, Jihomoravský kraj

Restaurace a pizzerie La Strada v Brně

La Strada je nevšední restaurace a pizzerie směřující k italské kuchyni a s tím pochopitelně spojenou pizzou, na své si však přijdou i milovníci steaků, ryb, pokrmů z vepřového, hovězího a kuřecího masa, čerstvých salátů a dezertů.
Brno, Jihomoravský kraj