Úvod > Kalendář akcí > Hudební a divadelní akce > Divadlo Akorát, Marc Camoletti: Na správné adrese
Hudební a divadelní akce

Divadlo Akorát, Marc Camoletti: Na správné adrese

Bulvární a lehce lechtivá komedie Marca Camolettiho je smrští omylů, záměn a trapasů, takže o škodolibou legraci na účet nebohých postav je postaráno. Příchozí pánové mají jisté jen jedno – jsou rozhodně na správné adrese!
V pařížském bytě madame Georgette, bývalé šantánové hvězdy, bydlí pestrá dámská společnost – její služebná Marie-Louisa, malířka Jacqueline a klavíristka Jeanine. Všechny čtyři ženy už si svými odlišnými zájmy poněkud lezou na nervy a touží změnit svůj život. Proto si nezávisle na sobě podají inzerát do novin. Malířka hledá sošný model pro svůj obraz, klavíristka hudbymilovného žáka, služka muže svého života a majitelka bytu slušného nájemníka, aby byl doma konečně klid. Své požadavky však dámy zašifrují jen do těch nejnutnějších zkratek (řádková inzerce přeci něco stojí) a zájemci se navíc dostaví vždy ve chvíli, kdy příslušná inzerentka není doma...

Osoby a obsazení:
Jacqueline (malířka) – Jana Fialová
Marie Louisa (komorná) – Adéla Červenková
Jeanine (klavíristka) – Jana Kumherová / Týna Antošová
Georgette (bytná) – Lucie Stropnická
Spartakus – Radek Vyvadil
Bertrand – Jan Krčma
Bernard– Zorin Vergos
Jean – Vojtěch Krčma


 

Provozovatel

Hoffmanův dvůr

Vinořské náměstí 34
190 17 Praha 19
Tel.:
+420 739 737 503
Email:
info@hoffmanuv-dv...
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.hoffmanuv-dvu...
GPS:
50,141804 14,582135
 
Region:
Praha
Tipy na výlet:
Praha 19 a okolí
 

Vstupné

Cena: 100 Kč

 

Časová náročnost

2,0 hodiny

 
 

Masopust ve Ctěnicích

O masopustní veselí a rej masek se postará soubor Furiant a harmonikář Franta Albrecht. Pro děti je přichystána výtvarná dílna, kde si budou moci vyrobit neobvyklou masku, aby se pak mohly zúčastnit masopustního průvodu.
Praha 9, Praha

Kbelský masopust

Srdečně vás zveme na 11. ročník Kbelského masopustu. Od 13:00 bude masopust zahájen v Centrálním parku Kbely, odkud se vydá na obchůzku.
Praha 19, Praha

Valentýnské rande v Brick Corner

Valentýnská akce.
Praha 9, Praha

Podzimní Počernický street food festival

Street Food Festival v Počernicích také na podzim.
Praha 20, Praha

Aktivity v okolí

Hoffmanův dvůr v pražské Vinoři

Hoffmanův dvůr je areál s romantickou restaurací, prostorným dvorem, velkou zahradou a vinným sklepem. Ideální pro pořádání soukromých i veřejných akcí. Těšíme se na vás.
Praha 9, Praha

Biocentrum U Vinoře s třešňovými sady

V pražské okrajové části Vinoř se nachází několik rybníků s břehopvými porosty, část potoční nivy a třešňový sad. Celek tvoří tzv. Biocentrum U Vinoře.
Praha 9, Praha

Naučná stezka Vinořský park a Satalická bažantnice

Naučná stezka vede po dvou chráněných územích: přírodní rezervaci Vinořský park a s ní alejemi spojené přírodní památce Satalická bažantnice. Stezka dlouhá 3,5 km začíná u rybníka Velká Obůrka v Praze 9 – Vinoři. Každé z devíti zastavení doplňuje kvízová otázka a interaktivní úkol.
Praha 9, Praha

Zámek ve Vinoři a přírodní rezervace Vinořský park

Barokní zámek ve Vinoři byl postaven podle projektu architekta Františka Maxmiliána Kaňky, dvorního architekta rodu Černínů. Přímu u zámku se nalézá park a obora, kterou propojuje Naučná stezka Vinořský park a Satalická bažantnice.
Praha 9, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace U Černínů

Stylová restaurace U Černínů nese v názvu velkou část historie obce Vinoř, která patřila významnému českému rodu Černínů plných 267 let. Restaurace byla otevřena po delší odmlce ve spolupráci s pivovarem Lobkowicz.
Praha 19, Praha

Pytloun Zámecký Hotel Ctěnice

Luxusní 4* zámecký hotel – Pytloun Zámecký Hotel Ctěnice je součástí zámeckého areálu Ctěnice v místní části Vinoř na severovýchodním okraji Prahy asi 10 km od historického jádra hlavního města. V oblasti, která byla osidlována od nejstarších dob.
Praha-Vinoř, Praha

Hotel SAS v Praze Satalicích

Na severovýchodním okraji Prahy 9 najdete Sportareál Satalice v jehož těsné blízkosti najdete hotel SAS. Maximální kapacita hotelu je 50 lůžek. K dispozici je parkoviště, Wi-Fi připojení. Hotel nabízí možnost ubytování s domácím mazlíčkem.
Praha 9, Praha

Zastávka u Srubu – restaurace v srdci kbelského parku

Restaurace Zastávka u Srubu se nachází v srdci kbelského parku a pyšní se skvělou kuchyní i možností sportovního vyžití v její blízkosti. Pokud máte rádi dobré jídlo, hledáte místo pro chvíle s přáteli, rodinou či místo odpočinku, zastavte se u Srubu.
Praha 19, Praha