Úvod > Kalendář akcí > Společenské akce > Diskusní setkání – Agrese dětí
Společenské akce

Diskusní setkání – Agrese dětí

Projevuje vaše dítě známky agrese? Nejste si jisti, jak s projevy agrese u dětí naložit? Co může být příčinou agrese? Rodinné centrum Kašpárek Mělník vás zve na třetí díl cyklu pravidelných diskusních setkání podobně smýšlejících rodičů.
Snažíte se vychovávat své děti citlivě a láskyplně, zároveň však s respektem a úctou k nim i k sobě samým? Není vám jedno, jak se svými dětmi komunikujete a jak probíhá řešení vypjatých situací? Usilujete o to zbavit se ve výchově naučených a nefunkčních vzorců chování? Promluvili byste si občas rádi o výchově svých dětí s podobně naladěnými rodiči?

Přijďte na setkání rodičů do RC Kašpárek, vyslechněte rady a názory ostatních a zapojte se do diskuse. Na setkání s Vámi se těší Pavlína Poncarová a Šárka Klicperová. Vstupné zdarma. Předchozí přihlášení na diskusi není nutné. Děti vezměte s sebou, je pro ně připravena herna.
Těšíme se na vás!

Provozovatel

Rodinné centrum Kašpárek Mělník, z.s.

Na Vyhlídce 18
276 01 Mělník
Tel.:
+420 777 573 442
Email:
rc.kasparek@email.cz
Facebook:
https://www.faceb...
Skype:
kasparek.melnik
WWW:
www.kasparek-meln...
GPS:
50,350398 14,473182
 
 

Vstupné

Cena: zdarma

 

Časová náročnost

1,5 hodiny

 
 

Zimní prohlídky zámku Mělník

Dominantou Mělníka je zámek a od zámku je nádherný pohled na soutok Labe a Vltavy, posvátnou horu Říp i vinice svaté Ludmily.
Mělník, Středočeský kraj

Street food festival Mělník

Mělník zažije pořádný street food!
Mělník, Středočeský kraj

Mělnická jizerská padesátka

Nenechte si ujít Mělnickou jizerskou padesátku, která se koná 18. června na Náměstí Míru. Kdo se umí zasmát nejen druhým, ale třeba i sám sobě, neměl by v uvedenou dobu na uvedeném místě rozhodně chybět!
Mělník, Středočeský kraj

Mělnické vinobraní 2023

Tradiční třídenní slavnost vinařů, dobrého vína a zábavy, která bude probíhat na hlavní, country, dobové a dětské scéně na Mělníku. Naší snahou je vytvořit příjemnou atmosféru ve městě, přilákat širokou veřejnost, a to nejen na multižánrový program, ale také na gastronomické speciality.
Mělník, Středočeský kraj

Kostnice v kostele sv. Petra a Pavla na Mělníku

V kryptě proboštského kostela sv. Petra a Pavla pod kněžištěm se nachází kostnice. Spolu s kostnicí v Sedlci u Kutné Hory patří k největším v České republice. Tato krypta je strohou gotickou místností s pozůstatky 10 až 15 tisíců lidí.
Mělník, Středočeský kraj

Kaple svaté Ludmily na zámku Mělník

Sv. Ludmile je věnována kaple na zámku Mělník.
Mělník, Středočeský kraj

Zámek Mělník a vinné sklepy Jiřího Lobkowicze

Prohlídky zámku, rodinné sbírky rodiny Lobkowiczů a zámeckých vinných sklepů spojené s ochutnávkou vín z vlastních vinic. Proslulé vinice svaté Ludmily nabízí široký výběr vín, nechybí ani prohlídky sklepů včetně degustace. V zámecké cukrárně ochutnáte dezerty vlastní výroby.
Mělník, Středočeský kraj

Vyhlídková věž kostela sv. Petra a Pavla v Mělníku

Mělnický chrám sv. Petra a Pavla s mohutnou věží – zvonicí vytváří dominantu města nad soutokem Labe a Vltavy, je vzácnou památkou na naše předky a jejich touhu po směřování "supra naturam".
Mělník, Středočeský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Ludmila – nejznámější mělnické víno

Víno Ludmila je pojmenováno po kněžně Ludmile, která na Mělníku založila první vinici a dala základ celému místnímu vinařství. Od konce 19. století se stáčí do originálních, pro ni typických lahví, tzn. „kalamářů“.
Mělník, Středočeský kraj

Němý Medvěd – Burger & Beer Bar Mělník

Minipivovarská pivnice se špičkovými burgery! Piva z vlastního, ale i jiných lokálních pivovarů, vyhlášená kuchyně, široký výběr rumů, příjemné prostředí.
Mělník, Středočeský kraj

Kavárna TaStodola

Navštivte útulnou kavárnu v srdci Mělníka. TaStodola se nachází v uličce od náměstí a překvapí vás unikátním designem a dobrou kávou z lokální pražírny. Na výběr dostanete z klasických i bezlepkových dortů.
Mělník, Středočeský kraj

Kafe Mělník ve Věži

Kafe Mělník je ikonickým místem každého milovníka kávy i čaje v Mělníku. Je umístně ve "věži", Pražské bráně na náměstí 5. května.
Mělník, Středočeský kraj