Úvod > Kalendář akcí > Akce pro děti > Dětský westernový den ve Stonetownu
U indiánu
Akce pro děti

Dětský westernový den ve Stonetownu

Ke Dni dětí pořádá westernové městečko Stonetown zábavné odpoledne pro nejmenší a jejich rodiče a zve je na westernový den.
Vážení velcí i malí návštěvníci, dovolujeme si vás pozvat ke Dni dětí na dětský westernový den.

Ve strhujícím programu uvidíte napínavý příběh z Divokého západu v akční hře "Zatracená mapa", dále vám předvedeme westernové a traperské dovednosti. Pro nejmenší jsme samozřejmě připravili krátké zábavné hry. Mimo hlavní program je možnost vyzkoušet si westernové dovednosti na řadě atrakcí.

Pro případ hladu nebo žízně je možno zavítat do našeho saloonu či kavárny.
Přijďte si odpočinout a pobavit se ve skutečném westernovém městečku s rodinou atmosférou.

Již od 9 hodin je městečko otevřeno a je vám plně k dispozici místní kavárna s domácími dobrotami, saloon, bar, atrakce a další.

Provozovatel

Westernové městečko Stonetown, z.s.

Kamenice 103
582 55 Herálec
Tel.:
+420 776 706 191
Email:
info@stonetown.cz
Email:
radek@stonetown.cz
WWW:
stonetown.cz/inde...
GPS:
49,521550 15,418254
 
Region:
Kraj Vysočina
Oblast:
Koruna Vysočiny
Tipy na výlet:
Herálec a okolí
 

Vstupné

Cena: 100 Kč

Snížená cena: 50 Kč

 

Časová náročnost

5,0 hodin

 
 

Valentýnský víkend v zámeckém hotelu Chateau Herálec

Zveme vás na Valentýna k nám! Prožijete nezapomenutelné okamžiky při společných procházkách ruku v ruce v anglickém parku a pak se v zimě prohřejete ve výjimečných prostorách zámeckého Wellness & Spa by L’Occitane.
Herálec, Kraj Vysočina

Humpolecké zabijačkové hody

Vepřové hody po širým nebem v Humpolci.
Humpolec, Kraj Vysočina

Humpolecký masopust

Tradiční průvod maškar městem Humpolcem. Zahájení u budovy ČZA přes Havlíčkovo náměstí a ulici Rašínovu na Horní náměstí.
Humpolec, Kraj Vysočina

Hudební večer v Klášterní restauraci s kapelou Jazz Pilgrim

Tématická hudba, výborná gastronomie, jedinečná atmosféra.
Želiv, Kraj Vysočina

Westernové městečko Stonetown na Vysočině

Westernové městečko najdete na Vysočině, v blízkosti obce Kamenice u Humpolce. Podstatnou výhodou areálu je možnost zajištění programu pro školy bez přítomnosti další široké veřejnosti.
Herálec, Kraj Vysočina

Zámek Herálec – Chateau Herálec Boutique Hotel & Spa by L’Occitane

Dopřejte si luxus a pohodlí velkolepého sídla a staňte se hosty jedinečného boutique hotelu – se standardy a vymoženostmi dneška a v atmosféře, jaká zde panovala před stovkami let. Pět okvětních lístků erbovní herálecké růže se stalo symbolem kvality a luxusu, pohody, soukromí a výjimečnosti.
Herálec, Kraj Vysočina

Netopýři na hradě Orlík nad Humpolcem

Starobylé sídlo proslulých Trčků z Lípy či pánů z Říčan dnes láká návštěvníky putující za romantikou a výhledy. Malebná zřícenina gotického hradu vprostřed lesů si oblíbili netopýři – několik druhů se sem každoročně slétá v době podzimního „rojení“ a občas tu i zimují.
Humpolec, Kraj Vysočina

Zřícenina hradu Orlík u Humpolce s rozhlednou

V prostředí romantické zříceniny uvidíte a zažijete mnohé. Co vás tu čeká? Zachovaná hranolová věž, druhá hradní brána, bašta, zbytky opevnění a podsklepených paláců a černá hradní kuchyně, v níž byla rekonstruována chlebová pec. V areálu hradu najdete také rozhlednu, která nabízí krásné výhledy.
Humpolec, Kraj Vysočina

Ubytování a restaurace v okolí

Piknik na zámku Herálec

Piknik v zámeckém parku patří k nejkrásnějším zážitkům z pobytu v romantickém hotelu Chateau Herálec. Ve stínu majestátních staletých velikánů si v pokojné atmosféře vychutnáte piknikové lahůdky zámecké kuchyně.
Herálec, Kraj Vysočina

Pivnice Na Štokách

Těšíme se, až vám u nás v Pivnici Na Štokách načepujeme čerstvé pivo z tanku a nabídneme jídlo, co k němu perfektně sedí.
Humpolec, Kraj Vysočina

Restaurace a letní terasa Hotelu Kotyza

Vyhlášená restaurace hotelu Kotyza v Humpolci navazuje na odkaz rodinné tradice a splňuje i ty náročné gurmánské požadavky.
Humpolec, Kraj Vysočina

Cafe 8smička

Bára a Zdeněk Rýznerovi, milovníci umění, se rozhodli v Humpolci zrevitalizovat zchátralou textilku a otevřít v ní originální zónu pro umění. A v ní je také kavárna Báry Lamačové, která s láskou peče už od 19 let. Ve hře je s ní její mamka, Ivana Tošerová.
Humpolec, Kraj Vysočina