Úvod > Kalendář akcí > Akce pro děti > Dětský parkourový závod
Akce pro děti

Dětský parkourový závod

Miluješ pohyb a rád překonáváš překážky?Přijď si s námi užít sobotu do Jungle! Parkourové závody v přátelské atmosféře pro děti od 9 do 17 let. Vhodné úplně pro všechny, kteří mají chuť se hýbat.

Miluješ pohyb a rád překonáváš překážky? Sdílej tuhle vášeň s ostatními a přijď na naše historicky první parkourové závody.  

Soutěžit se bude v disciplíně SPEED RUN - rychlostní parkourová soutěž je formát, který je založen na co nejrychlejším zdolání určené trati. Důraz je kladen  na rychlost překonání překážek na úkor čistoty provedení techniky či líbivosti jednotlivých prvků.

Jungle run je oficiální ligovou soutěží České asociace parkouru. Jde o způsob kvalifikace na MČR v rychlostním (speed run) formátu. Soutěž je ale otevřena úplně všem a srdečně tě na tento závod zveme. Je to ideální příležitost jak si parkourové závodění vyzkoušet a zažít soutěžní atmosféru. Především tě ale čeká den plný tvého oblíbeného sportu, zábavy a stejně naladěných lidí.

Provozovatel

JUNGLE SPORT PARK LETŇANY

Veselská 699
199 00 Praha 18
Tel.:
+420 774 740 825
Email:
marketing@junglel...
Email:
info@jungleletnan...
Facebook:
https://www.faceb...
Instagram:
https://www.insta...
WWW:
jungleletnany.cz
GPS:
50,142363 14,517781
 
Region:
Praha
Tipy na výlet:
Praha 18 a okolí
 

Vstupné

Cena: 350 Kč

 

Časová náročnost

1,0 hodina

 
 

Pololetní a jarní tábor lezení, parkouru a gymnastiky

V Jungle Sport parku v Praze – Letňanech pořádáme příměstský tábor! Na výběr je varianta lezení, gymnastika nebo parkour. Tábor je určený pro děti od 4 let, a to jak pro ty, které s lezením, gymnastikou nebo parkourem zatím nemají zkušenosti, tak i pro pokročilé děti.
Praha 18, Praha

Pražský majáles 2023

Majálesový program zahrnuje širší program oslav, který sdružuje několik studentských akcí a je zaměřen především na nemainstremové a umělecké studentské aktivity a hlavní den oslav, což je vyvrcholení akce v podobě majálesovýho průvodu a velkého open-air festivalu.
Praha 9, Praha

Time management a užitečné rituály na rodičovské dovolené

Jak je užitečné vnímat a definovat denní priority podle významu a důležitosti, jak umět odhadnout, kolik času potřebujeme na jednotlivé činnosti, a jak si plánovat den s dětmi, aby zbyl čas i pro nás či jiné aktivity. Jaké žrouty času nám narušují plán a jak na ně vyzrát.
Praha 18, Praha

Veletrh vědy 2023

Ocitněte se na chvíli v kůži a čase profesora Otty Wichterleho a vyrobte si silonky tak, jako se to před více než padesáti lety podařilo jemu. Zjistěte, jak funguje chytrá domácnost, nejmodernější dalekohledy či jazyková poradna.
Praha 9, Praha

Aktivity v okolí

JumpPark Letňany

Trampolínový park je nový způsob pro lidi všech věkových kategorií, jak se bavit při cvičení a přitom udělat něco pro své tělo.
Praha 18, Praha

Jungle Sport park

Lezení s lanem i bouldering, parkour a gymnastika. Parádní dětský svět, oáza pro relax a moderní zázemí.
Praha 18, Praha

Výuka in-line bruslení v Praze

Chcete si užít super zážitek a zároveň se naučit, nebo zdokonalit na inline bruslích? V In-lineškole Vojtěcha Škopa vás naučí cokoli!
Praha, Praha

Squash Modrý svět v Praze Letňanech

Příjemné klubové prostředí. Naprosté soukromí při hře i cvičení v posilovně! Pro squash můžete využít oddělený kurt a svým případným nezdarům se tak v klidu zasmát jen sami, pro cvičení nabízíme individuální posilovnu.
Praha 9, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Cukrárna Buchalovi

Malá rodinná cukrárna. Dorty a zákusky zde připravují z tradičních a kvalitních surovin, to znamená z pravého másla, šlehačky a čokolády.
Praha 9, Praha

Zastávka u Srubu – restaurace v srdci kbelského parku

Restaurace Zastávka u Srubu se nachází v srdci kbelského parku a pyšní se skvělou kuchyní i možností sportovního vyžití v její blízkosti. Pokud máte rádi dobré jídlo, hledáte místo pro chvíle s přáteli, rodinou či místo odpočinku, zastavte se u Srubu.
Praha 19, Praha

Hotel Duo

Hotel Duo se nachází v Praze, pouhých 200 metrů od stanice metra Střížkov, a nabízí ubytování vhodné pro obchodní cestující i turisty.
Praha, Praha

Restaurace Formanka

Restaurace Formanka v hotelu Duo, tradiční restaurace v Praze, nabízí to nejlepší z české i mezinárodní kuchyně.
Praha 9, Praha