!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Rodinný festival Malé oči
Rodinný festival Malé oči
"> "> "> "> "> "> "> "> "> ">
2.11.
12.12.
+ Přidat foto
Akce pro děti

Rodinný festival Malé oči

  • 2. listopad 2021 – 12. prosinec 2021
Nejen děti ale také jejich rodiče se mohou těšit na již osmý ročník festivalu Malé oči. Během listopadu a prosince navštíví postupně devět kin v osmi městech po celé republice.
Letošním mottem je „fantazie nemá hranice“ a to dokazuje i plánovaná on-line projekce v rámci projektu Moje Kino Live. V jeden večer se tak festival může dostat do každého obýváku kdekoliv v Česku.

Dramaturgové připravují pro malé diváky (i jejich rodiče) doslova magický filmový i doprovodný program. A protože letošní téma je „Čáry, kouzla, magie“, čekají návštěvníky kouzelné festivalové zážitky. Hlavním lákadlem bude legendární japonský animovaný film Můj soused Totoro, který zbožňují filmoví nadšenci napříč generacemi. Velkou pozornost na sebe poutá také nový český snímek Myši patří do nebe režisérské dvojice Jana Bubeníčka a Denisy Grimmové. Příběh vypráví o přátelství myšky Šupito a lišáka Bělobřicha, které se rozvine po velice nečekané události. Zábava však ani letos nekončí jen v sále. Kina ve spolupráci s Aeroškolou chystají pro děti animační dílny, PC hernu od Amanita Design a řadu zajímavých stánků.
 
Termíny konání festivalu v jednotlivých městech:
2.–4. 11.: Napajedla – Kino Napajedla (pouze školní projekce)
6.–7. 11.: Jihlava – Kino Diod
20.–21. 11.: Praha – Kino Aero a Bio Oko
27. 11.: Zábřeh na Moravě – Kino Retro
3.–5. 12.: Hradec Králové – BIO Central
4.–5. 12.: Uherské Hradiště – Kino Hvězda
4. 12.: Prostějov – Kino Metro 70:
11.–12. 12.: Brno – Univerzitní kino Scala
Zobrazit více

Ubytování a restaurace v okolí

Kavárna & Restaurace Savoy

Kavárna & Restaurace Savoy

Brno, Jižní Morava
Shot bar v Brně

Shot bar v Brně

Brno, Jižní Morava