Úvod > Kalendář akcí > Akce pro děti > Dětský den v Greyhound Park Motol
Akce pro děti

Dětský den v Greyhound Park Motol

31.05.2014 budou připraveny dostihy chrtů, závod malých šlapadel, závod velkých šlapadel. Akce vhodná pro skupiny přátel, sportovce, rodiny s dětmi i jednotlivce.

Skvělý tip na skvělé strávení sobotního dne – dětského dne. Oběd nebo večeře za nepřemrštěné ceny, jako bonus dostihy chrtů, tipování na chrty, i možnost zajezdit si na šlapadlech.

Uvidíte dostihy chrtů greyhoundů na dostihové dráze, která nemá v kontinentální Evropě obdoby. Za podobným zážitkem byste museli až do Irska či Anglie. Uvidíte v akci nejrychlejší psy planety – přímé potomky dostihových legend profesionálního dostihového sportu, například Austrálie nebo Irska, můžete se s nimi pomazlit, vyfotit.

Z dostihového menu připraveného specielně pro tento dostihový den si jistě vyberete – přináší speciality vyšší cenové kategorie i ty za přijatelnou cenu, přesto jde v obou případech za zážitkovou gastronomii Four Leaf Restaurant. Restaurace v I. NP je v provozu každý den, nejen o dni dostihovém, je vybavena dětským koutkem.

Veškeré naše terasy jsou kryté, i kdyby sprchlo – na vás pršet nebude a přesto můžete sedět venku ve skvělém prostředí, chrtům déšť nevadí. I kdyby bylo chladno – v zázemí restaurací je teplo.

Provozovatel

Greyhound Park Motol

Plzeňská 215f
155 00 Praha 5
Tel.:
+420 724 100 904
Email:
cgdf@cgdf.cz
GPS:
50,064843 14,319860
 
Region:
Praha
Město:
Praha 5
Tipy na výlet:
Praha 5 a okolí
 

Časová náročnost

1,0 hodina

 
 

Předvánoční bál princů a princezen

Jsme tým nadšených mladých lidí, které baví práce s dětmi. Rádi vymýšlíme netradiční akce pro děti, vlasrtnoručně vyrábíme mnohé rekvizity a vše pak sami realizujeme.
Praha 6, Praha

Betlémy 2022 – Kostel Panny Marie Vítězné na Bílé Hoře

Betlém s malými figurkami a zbořeništěm pod vysokou skálou s pěkně provedeným městem, je lidovou prací, pravděpodobně z Příbramska.
Praha 17, Praha

Nosící miniveletrh

Miniveletrh je akce pro všechny rodiče a budoucí rodiče, kteří chtějí nosit své děti.
Praha, Praha

Betlémy 2022 – Kostel sv. Martina v Řepích

Novodobé figurky betléma neznámého původu věnoval v roce 1992 kostelu P. Wagner. Novodobé sádrové figurky z devadesátých let 20. století byly v roce 2020 nahrazeny za umělecky hodnotné, zhotovené v Itálii.
Praha 17, Praha

Aktivity v okolí

Aktivní lesopark Řepy

Rozsáhlý areál lesoparku nabízí celou řadu atrakcí pro všechny věkové kategorie.
Praha 17, Praha

Pražský motoráček – historickým motoráčkem pražským semmeringem

Pražský motoráček jezdí celoročně každou sobotu, neděli a ve státní svátky po tzv. Pražském semmeringu, po trati číslo 122 ze stanice Praha hlavní nádraží do stanice Praha-Zličín a zpět.
Praha, Praha

Poutní areál s kostelem Panny Marie Vítězné na Bílé Hoře v Praze

Poutní areál s kostelem Panny Marie Vítězné se nachází na Bílé Hoře, na konečné tramvají 25, 22 a 32. Klášter stojí nedaleko pláně, na níž se odehrávala osudného 8. listopadu 1620 bitva mezi císařským a stavovským vojskem.
Praha 6, Praha

Golf Club Praha – golf pro začátečníky i prokročilé v Motole

Pokud hledáte možnost zahrát si golf uprostřed Prahy, avšak obklopeni přírodou, je Golf Club Praha ideálním skloubením obojího. Hřiště je lehce dosažitelné autem i městskou dopravou a po pár minutách jízdy budete skryti od moderního městského shonu.
Praha 5, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Golf v Praze

Čtyřhvězdičkový Hotel Golf se nachází 15 minut jízdy od centra města v klidné části Prahy 5 – Motol.
Praha 5, Praha

Penzion Větrný mlýn – ubytování v Praze

Vyražte na výlet do Prahy a ubytujte se v krásném penzionu Větrný mlýn. Příjemné a klidné prostředí, bohatá snídaně, dobré spojení do centra města. Ubytování v Praze nemusí být jen v činžáku – objevte Penzion Větrný mlýn – ubytování v klidné části Praha 6.
Praha 6, Praha

Robotická restaurace Cyberdog Davida Černého v Nových Butovicích

Vše si objednáte pomocí tabletu. Víno vám nalije robotická ruka. Objednávku doručí speciální distribuční systém. Nově si tu můžete popovídat s osobní asistentkou od Amazonu. Alexa je k dispozici návštěvníkům horního parta Cyberdog.
Praha 13, Praha

Usedlost Kotlářka v Košířích

Kotlářka v pražských Košířích je stylová, nově zrekonstruovaná viniční usedlost, jejíž historie se traduje již od 15. století, kdy zde zakořenila rodinná vinice po dobu více než tří staletí.
Praha 5, Praha