!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Na den umělcem
Akce pro děti

Na den umělcem

Kdy 8. srpen 2020 9:30 - 17:00
Přemýšleli jste někdy nad tím, jaké by to bylo skvělé mít možnost si na den vyzkoušet cizí profesi? Pak si nenechte ujít jedinečnou příležitost, která se odehraje 8. srpna na zámku Nelahozeves.
Právě zde si budete moci vyzkoušet, co dělá takový bubeník, švadlenka nebo všemi oblíbený kejklíř.

Pestrý program kromě zábavných workshopů pro děti včetně možnosti vyzkoušení šití, žonglování či bubnování, zahrnuje loutkové představení divadlo 100 opic. Dámské obecenstvo si jistě nenechá ujít módní přehlídku renesančních kostýmů či ukázku historických tanců.

V celém areálu zámku tradičně nebudou chybět stánky s ručními výrobky. V ceně vstupenky na festival jsou zahrnuty i prohlídky zámecké expozice, či tvořivé a umělecké dílničky pro nejmladší návštěvníky.

Důležitá informace: Na základě nařízení vlády a ministerstva zdravotnictví je omezen maximální počet účastníků nacházejících se ve vnitřních i venkovních prostorách ve stejný čas na 1000 osob. Žádáme vás tak o trpělivost, pokud bude nutné vyčkat ve frontě, až odejdou jiní návštěvníci. Děkujeme za respektování tohoto nařízení, kterým chráníme vaše zdraví.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 17. 7. 2020

Ubytování a restaurace v okolí