Úvod > Kalendář akcí > Akce pro děti > Dětský den v resortu Dolní Morava
Akce pro děti

Dětský den v resortu Dolní Morava

Nenechte si ujít již třetí Dětský den v Relax & sport resortu Dolní Morava.

V sobotu 31.5.2014 se v Relax & sport resortu Dolní Morava uskuteční již třetí Dětský den. Program dne začíná již v 10:00 hodin a jak již tradičně začne Mamutíkovou dobrodružnou stezkou v přilehlém lese kolem Aprés Ski Hříbek.

Pro děti bude připraveno několik stanovišť s různou tématikou na kterých budou muset hledat odpovědi, nebo luštit šifry a podobně.

Od dvanácti hodin se pak přímo u Aprés Ski Hříbek rozběhne několik stanovišť se sportovní tématikou. Děti si budou moci například vyzkoušet jízdu na Segway x2, zastřílet z luku nebo kuše, dále třeba také jízdu zručnosti na horském kole, Discgolf, Paintball střelnici, Cornhole a nebo horolezeckou stěnu.

V rámci programu se zde objeví i Horská služba, která pro děti připravila prezentaci vybavení a ukázky dovedností včetně malého překvapení pro každého.

V doprovodném programu se budete moci svézt na koních, nechat si něco namalovat na obličej a nebo si něco vytvořit v naší kreativní dílničce. Krom tohoto programu disponuje Dětský Fun park nafukovacím hradem s obří skluzavkou, Bungee trampolínu, 4 velké trampolíny a dětský kolotoč.

Celý den bude za doprovodu dětských hitů a soutěžit se bude o zajímavé ceny. Přijďte s námi oslavit den dětí na Dolní Moravu.

Provozovatel

Relax & sport resort Dolní Morava

Velká Morava 46
561 69 Dolní Morava
Tel.:
+420 603 882 764
Email:
bar@dolnimorava.cz
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.dolnimorava.cz
GPS:
50,138258 16,803533
 
 

Vstupné

Cena: zdarma

 

Časová náročnost

0,0 hodiny

 
 

Grand Opening resortu Dolní Morava 2022

Zahájení zimní sezóny proběhne 10. 12. v areálu U slona ve velkém stylu s bohatým doprovodným programem.
Králíky, Pardubický kraj

JeLyMan – Jesenický lyžařský maraton

Závod v krásném prostředí na pomezí Králického Sněžníku, Rychlebských hor a Hrubého Jeseníku.
Staré Město, Olomoucký kraj

ČEZ SkiTour #6 – JeLyMan

Další zastávkou prestižního běžeckého seriálu bude chata Paprsek na pomezí tří pohoří.
Staré Město, Olomoucký kraj

Vánoční Šumperk

Na šumperském náměstí Míru se po dvouleté koronavirové pauze opět rozvoní punč a prostranství před radnicí ožije hudbou.
Šumperk, Olomoucký kraj

Mamutíkův vodní park v Dolní Moravě

V Dolní Moravě najdete vodní přírodní areál, kde voda je základním prvkem k hraní, experimentování a získávání zkušeností o přírodě a jejích zákonitostech. Všechny části parku jsou interaktivní a návštěvníci mohou vše sami regulovat, vyzkoušet, uchopit či roztočit.
Dolní Morava, Pardubický kraj

Půjčovna lyží U Slona na Dolní Moravě

V půjčovně U Slona na Dolní Moravě si můžete vypůjčit skialpové sety, sjezdové lyže i snowboardy.
Dolní Morava, Pardubický kraj

Bobová dráha U Slona na Dolní Moravě

Skvělá atrakce a adrenalinový zážitek na jedné z nejdelších a profilem nejzajímavějších bobových drah ČR. Svézt se můžete celou zimní sezonu na nejmodernějším typu bezpečné bobové dráhy s množstvím zatáček, 360 stupňovými otočkami a terénními zlomy ve výšce až 6 metrů
Dolní Morava, Pardubický kraj

Sáňkařská dráha a večerní sáňkování na Dolní Moravě

Přijďte si užít jedinečný zážitek nočního sáňkování na osvětlené trati dlouhé 2,5 kilometru bez jediného kroku pěšky. Tuto trať najdete ve skiareálu Sněžník na Dolní Moravě. Čeká na vás skvělá zábava a zážitek pro lyžaře i nelyžaře.
Dolní Morava, Pardubický kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Kemp V Zátiší na Dolní Moravě

Autokemp V Zátiší nedaleko Relax & Sport Resortu Dolní Morava je v provozu celoročně. Leží na svahu u břehu řeky Moravy a nabízí své služby karavanistům, motoristům i těm, kteří chtějí přespat ve stanu. Součástí kempu je i parádní wellnes.
Dolní Morava, Pardubický kraj

Wellness Hotel Vista

Wellness hotel Vista je atraktivní family hotel v horském prostředí Králického Sněžníku s pestrou nabídkou animačních programů v hotelu i nevšedního vyžití v Horském resortu Dolní Morava, který mají hosté jako na dlani.
Dolní Morava, Pardubický kraj

Penzion Jiřinka na úpatí Králického Sněžníku

Nově otevřený wellness penzion Jiřinka, nacházející se přímo v epicentru lyžařského areálu a sportovního centra na Dolní Moravě vám nabízí jedinečnou příležitost sloučit komfortní ubytování se sportovním vyžitím i s náročnými požadavky milovníků turistiky.
Dolní Morava, Pardubický kraj

Sport Hotel Dolní Morava – ubytování a wellness

Sport Hotel DM se nachází v malebné horské oblasti Králického Sněžníku na pomezí Orlických hor a Jeseníků v obci Dolní Morava. Najdete zde to nejlepší místo pro vaši relaxaci, odpočinek s možností různých sportovních a wellness aktivt během celého roku.
Dolní Morava, Pardubický kraj