Úvod > Kalendář akcí > Akce pro děti > Dětské odpoledne plné pohybu a tvoření ve sportovním areálu Hector Sport
Hector
Akce pro děti

Dětské odpoledne plné pohybu a tvoření ve sportovním areálu Hector Sport

Dětské odpoledne ve sportovním areálu Hector Sport na Praze 10. Budeme cvičit, hrát hry, tancovat, tvořit z papíru, korálků a malovat na textil.
V neděli 24. 11. 2013 ve sportovním areálu Hector Sport v Praze 10 pořádáme další akci s názvem "Dětské odpoledne plné pohybu a tvoření." Program začíná 13.30, předpokládaný konec je cca v 16.30 hodin a zúčastnit se mohou děti ve věku od 5 do 10 let.

Budeme cvičit, hrát hry, tancovat, tvořit z papíru, korálků a malovat na textil. Vše, co děti během tvoření vyrobí, si odnesou domů. Maminky mohou zatím třeba upéct první dávku cukroví, zajet na nákup, využít dalších služeb našeho sportovního centra (tenis, squash, badminton, fitness, saunu) nebo jen posedět v naší restauraci u kávy se svou kamarádkou). Zarezervujte si místo pro svou ratolest už nyní pomocí emailu!

Provozovatel

Hector Sport - centrum volného času

Malešická 655/59c
108 00 Praha 10
Tel.:
+420 777 744 334
Tel.:
+420 274 811 090
Email:
hector@hector.cz
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.hector.cz
GPS:
50,086717 14,496284
 
Region:
Praha
Město:
Praha 10
Tipy na výlet:
Praha 10 a okolí
 

Vstupné

Cena: 300 Kč

 

Časová náročnost

3,0 hodiny

 
 

Baletní škola Sylvy Šafkové

Čtvrtky v pohybu proplouvají podzimem v baletních piškotkách! Vozovna ve spolupráci s Baletní školou Dobřichovice pod vedením Sylvy Šafkové organizuje pololetní baletní kurz pro děti od 4 do 12 let
Praha 3, Praha

Salsa v Atriu

Nazujte střevíčky, rozvlňte boky a rozhoďte vlasy do vzduchu – další Salsa v Atriu je tady! 
Praha 3, Praha

Pubkvíz v Kafé Vozovna

Náš pub kvíz vám dá zabrat – těšte se na několik kol otázek, při kterých otestujete své všeobecní znalosti v kruhu přátel.
Praha 3, Praha

Vánoční zpívání s Choreou Bohemicou

Co bylo dřív, Vánoce, nebo koledy? Písničky s vánoční tématikou se těší přízni posluchačů i tvůrců už dlouhé věky. Přijďte si ty nejhezčí zazpívat do Atria společně s Choreou Bohemicou!
Praha 3, Praha

Aktivity v okolí

Hector Sport Praha

Hector Sport je sportovní centrum v Praze 10 – Malešicích s dlouholetou historií, ve kterém najdou návštěvníci sportovní vyžití, zábavu a příjemné posezení v klubové atmosféře. Hector nabízí mnoho sportovních aktivit, relaxaci ve wellness centru apod.
Praha 10, Praha

Malešický park v Praze 10 – místo k relaxaci pro všechny

Park v pražských Malešicích prošel rekonstrukcí a nyní nabízí všem generacím místo k relaxaci i aktivnímu odpočinku. Objevíte zde veselé vodní prvky, okruhy pro cyklisty a in-line bruslaře, dětská hřiště nebo cvičební prvky pro seniory.
Praha 10, Praha

JumpPark Praha Jarov

Trampolínový park je nový způsob pro lidi všech věkových kategorií, jak se bavit při cvičení a přitom udělat něco pro své tělo. Trampolíny od stěny ke stěně jsou spojené a tvoří jedno velké hřiště.
Praha 3, Praha

Judo a sebeobrana pro děti

Oddíly a kroužky juda a sebeobrany na mnoha místech v Praze, v Hostivici, Dolních Břežanech a Černošicích.
Praha 10, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Hostel A&O Praha Rhea v Malešicích

Hostel a&o Prague Rhea se nachází blízko Malešického parku, jen 200 metrů od tramvajové zastávky Zborov a 20 minut jízdy tramvají od historického centra Prahy. Kapacita zařízení je cca 1 000 osob, kterým slouží 350 jednolůžkových, dvoulůžkových a rodinných pokojů a apartmánů.
Praha 10, Praha

Malešický mikropivovar

Pivovarská restaurace s letní zahrádkou a s odděleným salónkem až pro 50 osob, oblíbeným pro pořádání soukromých či firemních večírků. 10 rotujících výčepních kohoutů, výběrová pivotéka s lahvovými pivy z celého světa. Domácí kuchyně včetně každodenního poledního menu.
Praha 10, Praha

Comfort Hotel Prague City East

Bydlete v americkém stylu. Hned u vstupu se můžete těšit na zářícího amerického veterána.
Praha 10, Praha

Hotel Don Giovanni

Moderní hotel postavený v roce 1995 je pojmenovaný podle slavné Mozartovy opery Don Giovanni. Jjediný hotel řetězce Great Hotels of The World v České republice.
Praha, Praha