Úvod > Kalendář akcí > Sportovní akce > Dětská utkání HC Sparta Praha
Dětská utkání HC Sparta Praha
Sportovní akce

Dětská utkání HC Sparta Praha

HC Sparta Praha už několik let pravidelně pořádá nedělní zápasy věnované speciálně dětem. Ty začínají už v 15:00 hodin, aby si je mohly užít celé rodiny i s těmi nejmenšími. Před zápasem je pro děti navíc připraven tematický doprovodný program s hrami a soutěžemi.
Mezi tradiční sparťanské akce se v posledních sezonách řadí dětská utkání. To první se konalo ještě v holešovické Tipsport areně, v minulém ročníku tomu tak bylo v O2 areně hned třikrát a malí příznivci vždy pomohli vytvořit skvělou a pokaždé vítěznou atmosféru. I podzimní duely proti Pardubicím a Hradci Králové byly věnovány dětem.

Vůbec poprvé se akce konala v roce 2014 při zářijovém utkání s Olomoucí v Tipsport areně, v němž Pražané zvítězili 3:1. A mladé publikum návštěvy Holešovic nelitovalo. Už před zápasem si děti mohly zahrát stiga hokej, vybarvit sparťanské omalovánky, zahrát si basketbal na minihřišti nebo se vyfotit se sparťanským maskotem. Pochutnali si také na sparťanských „eSíčkách“.

V O2 areně se v minulém ročníku konal dětský zápas hned třikrát. Kromě volných vstupenek za obrázek se sparťanskou tématikou si děti užily například nafukovací hřiště s florbalovými holemi, střelbu na branku, trampolínu, balónky, vláčky nebo tradiční pohádkový repertoár sparťanského DJ.

Lord of the Dance 2022

Lord of the Dance oslavují 25 výročí uvedením nové show.
Praha 9, Praha

Justin Bieber – O2 Arena Praha

Justin Bieber dnes oznámil nová data svého očekávaného turné Justice World Tour, včetně 12. března 2023, kdy zavítá do O2 areny v Praze.
Praha 9, Praha

Nightwish v O2 areně

Finové NIGHTWISH se vracejí ke svým fanouškům v Evropě v rámci svého velkého evropského turné! NIGHTWISH budou ve velkolepé show naživo představovat své nejnovější, velmi úspěšné album „HUMAN.:||:NATURE“.
Praha 9, Praha

Ozzy Osbourne & Judas Priest v O2 areně

Ozzy Osbourne, několikanásobný držitel ceny Grammy, který byl uveden do Rockandrollové síně slávy, právě oznámil data přeložených koncertů ve Velké Británii a Evropě v rámci svého turné „NO MORE TOURS 2“.
Praha 9, Praha

Aktivity v okolí

Malá O2 arena – O2 universum

Multifunkční a kulturní centrum O2 universum, tzv. malá O2 arena, přímo navazuje na budovu O2 areny z jižní strany, se rozkládá na čtyřech podlažích a zabírá plochou téměř 50 tisíc m². Slouží jako moderní multifunkční centrum pro pořádání středně velkých koncertů a sportovních utkání i kongresů.
Praha 9, Praha

O2 Arena Praha

O2 arena, dějiště desítek atraktivních sportovních a kulturních událostí, patří k nejmodernějším stánkům v Evropě s kapacitou až 18 tisíc míst. Byla otevřena v roce 2004 při konání mistrovství světa v ledním hokeji a od té doby každoročně přivítá přes 600 tisíc lidí.
Praha 9, Praha

Inline zóna v Galerii Harfa

Inline zóna v Galerii Harfa nabízí prostor pro inline bruslení během zimního období.
Praha 9, Praha

Saunování v saunovém světě Saunia v Galerii Harfa

Saunia je se svými 15ti pobočkami jedničkou mezi saunovými světy v ČR. Je unikátní svým umístěním v obchodních centrech, takže disponuje skvělou dopravní dostupností. V ceně vstupu je osuška a prostěradlo, takže rozhodnout se pro návštěvu můžete skutečně kdykoli. Vstup je časově neomezený.
Praha 9, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Stages Hotel Prague

Lifestylový Stages Hotel Prague nabízí ubytování v moderním designovém hotelu v těsném sousedství O2 areny. Hostům je k dispozici 300 pokojů.
Praha 9, Praha

Hotel Carol

Hotel Carol je skutečnou oázou klidu, ve které si můžete užívat zasloužený odpočinek po prohlídce Prahy nebo po náročném obchodním jednání.
Praha, Praha

Restaurant Bohemia v hotelu Step

Hotelový komplex s rozsáhlým kongresovým, sportovním a wellness zázemím. Hotel nabízí moderní pokoje a apartmány, které jsou klimatizované. Hosté oceňují výběr restaurací s tradiční českou i mezinárodní kuchyní.
Praha 9, Praha

Clarion Congress Hotel Prague

Čtyřhvězdičkový kongresový hotel představuje v současnosti jeden z největších a nejmodernějších kongresových hotelů v České republice.
Praha 9, Praha