Úvod > Kalendář akcí > Adélka Hesová
Akce pro děti

Adélka Hesová

Nejraději by pořád hrála a zpívala. Adélka Hesová v současnosti patří mezi nejznámější dětské tváře u nás. Momentálně hraje v seriálu ZOO, zpívá vlastní písničky a můžete ji vidět i na koncertech. Jeden z nich proběhne v sobotu 20. srpna od 13:00 u hračkářství POMPO v Obchodním centru Šestka.
Nejraději by pořád hrála a zpívala. Adélka Hesová v současnosti patří mezi nejznámější dětské tváře u nás. Momentálně hraje v seriálu ZOO, zpívá vlastní písničky, ke kterým si točí také videoklipy, a můžete ji vidět i na koncertech. Jeden z nich proběhne v sobotu 20. srpna od 13:00 na pódiu u hračkářství POMPO v Obchodním centru Šestka.
 
Stále oblíbenější a obsazovanější sedmiletá Adélka Hesová zavítá předposlední srpnovou sobotu do Ruzyně. Všechny své fanoušky potěší koncertem, kde zazpívá několik písniček z pohádek i vlastní tvorby. Můžete je znát z jejího YouTube kanálu či Instagramu. Kromě televizního seriálu ZOO, kde hraje Sofii Křížovou, dceru pana soudce, ji můžete od září vidět na Déčku v seriálu Parta z garáže a také zpívat v muzikálu Ostrov pokladů v divadle Broadway.

Provozovatel

Obchodní centrum Šestka

Fajtlova 1090/1
161 00 Praha 6
Tel.:
+420 739 315 174
Email:
sarka.pelcova@blu...
GPS:
50,094016 14,290809
 
Region:
Praha
Město:
Praha 6
 

Vstupné

Cena: zdarma

 

Časová náročnost

1,0 hodina