Úvod > Kalendář akcí > Akce pro děti > Děti si zdarma zasportují v Monkey´s Gym a Juklíku
Deti si zdarma zasportují v Monkey´s Gym a Juklíku
Akce pro děti

Děti si zdarma zasportují v Monkey´s Gym a Juklíku

Lekce unikátního cvičení pro děti zdarma nabízejí v pátek 4. září 2015 v pražském Baby Clubu Juklík, kde najdete – kromě bazénu s příjemně teplou vodou a spoustou atrakcí – tělocvičnu Monkey´s Gym navrženou speciálně pro děti.
V rámci Dnů otevřených dveří si vaše ratolesti užijí spoustu zábavy na cvičení pod dohledem zkušených instruktorů, či se spolu můžete vydat na hodinu volného plavání. Děti mohou také celé odpoledne dovádět na sportovištích na prostorné zahradě, zatímco rodiče si odpočinou při dobré kávě. Každého malého sportovce čeká odměna!

– Od 14 do 18 hodin si můžete vyzkoušet 30 minutovou lekci unikátní metody Monkey´s Gym pod vedením lektorů, a to zcela zdarma. Rezervace na info@monkeysgym.cz

– Od 14 do 18 hodin si můžete zajít na hodinu volného plavání a k dispozici vám bude celý bazén i všechny pomůcky Baby Clubu Juklík. Cena za osobu, která půjde do vody je 150 Kč (pokud od září chodíte na pravidelné kurzy plavání do Juklíku, je cena 100 Kč za osobu). Rezervace na telefonu 251 610 441.

– Bez předchozího objednání budou celé odpoledne a zdarma probíhat aktivity na sportovních stanovištích na zahradě Juklíku.

Provozovatel

BABY CLUB JUKLÍK a MONKEY'S GYM

U Jezera 34
155 00 Praha 5
Tel.:
+420 251 610 441
Email:
info@monkeysgym.cz
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.monkeysgym.cz
WWW:
www.juklik.cz
GPS:
50,045404 14,325226
 
Region:
Praha
Město:
Praha 5
Tipy na výlet:
Praha 5 a okolí
 

Vstupné

Cena: zdarma

 

Časová náročnost

1,0 hodina

 
 

Aqua aerobik v Juklíku

Cvičení ve vodě je znovu čím dál oblíbenější. Nejen, že se s ním dostanete rychle do kondice, protože je náročnější než cvičení na suchu, ale navíc se jím nepřetěžují klouby a posiluje kardiovaskulární systém.
Praha 5, Praha

Bruslení na školním zimním stadionu Bronzová na Lužinách

Veřejné bruslení na Školním zimním stadionu Bronzová na Lužinách (ulice U Jezera, kousíček od stanice metra Luka) je všední dny od 14.30 do 19.00 a o víkendech a svátcích od 9.00 do 19.00.
Praha 5, Praha

Nosící miniveletrh

Miniveletrh je akce pro všechny rodiče a budoucí rodiče, kteří chtějí nosit své děti.
Praha, Praha

Ztatili jsme Sputina!

Autorská satirická komedie na motivy současného dění ve světě.
Praha-Řeporyje, Praha

Aktivity v okolí

Cvičení bojového umění Aikido

Cvičíme japonské bojové umění Aikido, ve kterém spojujeme praktickou sebeobranu, tradici a bojové umění, spolu s mentálním a spirituálním rozvojem.
Praha 13, Praha

Aplikace OutdoorTrip

Český startup OutdoorTrip prodává outdoorové aktivity po celém světě.
Praha 5, Praha

Centrální park Stodůlky

Centrální park Prahy 13 je velmi oblíbeným místem sloužícím k odpočinku a relaxaci. Dá se zde jezdit na in-linech, zahrát minigolf, pozorovat vodní ptactvo na vodních plochách a maminky se tu pohodlně projdou s kočárkem. Starší děti zde mohou jezdit na kole, mladší se zabaví na dětských hřištích.
Praha 13, Praha

Cvičení a jóga pro děti ve 4gym Praha

Cvičení pro děti 2 až 8 let zaměřené na všestranný rozvoj pohybových dovedností formou her a jógových hrátek
Praha 13, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace Gao Den – moderní vietnamská gastronomie

V Gao Denu se vaří moderní vietnamská kuchyně. Zdejší kuchaři dbají na autentickou chuť, používají čerstvé suroviny a nebojí se inovovat.
Praha 5, Praha

Kastrol

Milujete českou? Pak milujete Kastrol! Tam je pod pokličkou vždy nějaká dobrota. Kančí se šípkovou, půlka kachničky, steak ze zvěřiny a na konec povidlové taštičky s cukrem, ořechy, máslem a šlehanou smetanou.
Praha 5, Praha

Robotická restaurace Cyberdog Davida Černého v Nových Butovicích

Vše si objednáte pomocí tabletu. Víno vám nalije robotická ruka. Objednávku doručí speciální distribuční systém. Nově si tu můžete popovídat s osobní asistentkou od Amazonu. Alexa je k dispozici návštěvníkům horního parta Cyberdog.
Praha 13, Praha

Hotel Golf v Praze

Čtyřhvězdičkový Hotel Golf se nachází 15 minut jízdy od centra města v klidné části Prahy 5 – Motol.
Praha 5, Praha