Úvod > Kalendář akcí > Historické a vojenské akce > Detektory White’s Ořechov 2014
Historické a vojenské akce

Detektory White’s Ořechov 2014

Srdečně zveme všechny hledače, jejich rodiny a děti nebo širokou veřejnost na novou červnovou akci věnovanou detektorům kovů White’s a příznivcům všech “zelených” aktivit.

Návštěvníci této celodenní sobotní akce si budou moci prohlédnout a vyzkoušet detektory White’s včetně nejnovějších modelů a doplňkových sond.

Součástí budou přednášky věnované pyrotechnickému průzkumu a bezpečnosti spolu s ukázkou činnosti a vybavení.

Nebudou chybět také soutěže o zajímavé ceny jako jsou detektor kovů White’s MX5, dohledávačka nebo sondy. Zábava je připravena pro celou rodinu – pro děti je připravena střelba na terč a zejména zajímavá soutěž o jízdy obrněným transportérem.

Zájemce čekají aktivity spojené s nabídkou Army Parku Ořechov jako jsou projížďka v obrněném transportéru, střelba ze samopalu, paintball nebo prohlídka muzea. Pro všechny je zajištěno občerstvení a pro manželky a pro rodiny a děti jsou připraveny další zábavní atrakce.

Den bude zakončen společnou hledačkou. Akce se koná v Army Parku Ořechov u Brna v sobotu 21.6.2014. Máte se na co těšit!

Vánoční dílny a vystoupení na Lince

Lužánecké pracoviště Linka zve rodiny s dětmi na předvánoční dílny a vystoupení kroužků! Vyrobíte si dárky, ozdoby z různých materiálů a upečete perníčky. Užijte si adventní atmosféru v pondělí 12. prosince od 17 hodin ve Starém Lískovci.
Brno-Starý Lískovec, Jihomoravský kraj

Adventní dílny v Labyrintu

Lužánecké pracoviště Labyrint v Bohunicích připravilo nezapomenutelnou sobotu pro celou rodinu!
Brno-Bohunice, Jihomoravský kraj

Sportovní a relaxační dopoledne pro ženy každého věku

Máte chuť strávit sobotní dopoledne pohybem, příjemným protažením celého těla a poté zrelaxovat u kávy? Připravili jsme pro vás program se cvičením i povídáním. Přijďte k nám na Fakultu sportovních studií MU 5. listopadu nebo 10. prosince 2022.
Brno-Bohunice, Jihomoravský kraj

Tutanchamon – jeho hrob a poklady v Brně

Výstava svým návštěvníkům přibližuje historicky jedinečnou událost – objevení hrobky faraona Tutanchamona, k němuž došlo v roce 1922 v egyptském Údolí králů. Koná se na Výstavišti Brno v pavilonu C.
Brno, Jihomoravský kraj

Čtyřkolky Brno

Půjčovna a pronájem čtyřkolek, jízda v terénu v areálu Armyparku v Ořechově u Brna. Zažijte celoroční dobrodružství na uměle vybudovaném terénu.
Ořechov, Jihomoravský kraj

Paintball Brno – Army Park Ořechov

Přírodní paintballové hřiště na okraji Brna s půjčovnou vybavení a celoročním provozem.
Ořechov, Jihomoravský kraj

Army Park Ořechov – zábavní military park a muzeum

Největší military zábavní park v ČR plný dobrodružných aktivit s vojenskou tématikou, armádní technikou a muzeem. Nevšední zážitky pro skupinu kamarádů i celou firmu zajišťuje tým profesionálních instruktorů a ochotného personálu.
Ořechov, Jihomoravský kraj

Pidizem Radostice

Dětský klub pro děti všech věkových kategorií – od miminek po školáky.
Radostice, Jihomoravský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Zámecký pivovar v Bratčicích

Zámecký pivovar se dříve nacházel v objektu oslavanského zámku v přízemí západního křídla tohoto památkového objektu. V roce 2012 byla z technických a kapacitních důvodů výroba piva přesunuta z objektu oslavanského zámku do nově vybudované provozovny v Bratčicích u Rajhradu.
Bratčice, Jihomoravský kraj

Penzion Rosa coeli

Původní budova kláštera v sousedství zříceniny klášterního kostela Rosa coeli byla částečně zrekonstruována, přebudována pro účely ubytování a nově vybavena. Provozovatelem Penzionu Rosa coeli je Biskupství brněnské.
Dolní Kounice, Jihomoravský kraj

Dům pro hosty v klášteře Rajhrad

Klášter v Rajhradě poskytuje možnost ubytování pro jednotlivce i skupiny. Primárně slouží pro návštěvy sester, ale pokud je volno, může se zde ubytovat i veřejnost.
Rajhrad, Jihomoravský kraj

Rajhradské klášterní vinné sklepy

Výroba vína v Rajhradě navazuje na staleté tradice rajhradského benediktinského klaštera a jeho produkci klášterních vín. Klášter sám byl založen již v roce 1048 a jeden z vinných sklepů, vybudovaný v letech 1690 až 1692, slouží pro výrobu vín dodnes.
Rajhrad, Jihomoravský kraj