Úvod > Kalendář akcí > Detektivní týdny na zámku aneb pátrej na vlastní pěst
detektivní týden
"> detektivní týden "> indicie
15.5.
7.6.
+ Přidat foto

Detektivní týdny na zámku aneb pátrej na vlastní pěst

Kdy 15. květen 2020 9:00 - 7. červen 2020 17:00 Akce pro děti
Těšíme se, že pro vás opět otevřeme. A věříme, že to bude už v pondělí 11. května! Rádi bychom Vám hned na začátek nabídli i oblíbenou akci Detektivní týden, o kterou jste přišli v měsících březnu i dubnu. Rozprostřeme ji do celých 3 týdnů v kuse.
Pátrat budete moci kdykoli od pátku 15. května až do neděle 7. června a užít si tak výstavu večerníčků Zdeňka Smetany netradičně. Chceme vám tak nabídnout více termínů pro vaši návštěvu, bezpečnější prostředí a komornější atmosféru. 

Připomínáme základní informace: přijďte k nám kdykoli v čase mezi 9. až 17. hodinou a společně se svým rodinným pátracím týmem rozluštěte záhadu na pozadí zámeckého příběhu ze začátku 15. století, který jsme vám poprvé představili v měsíci únoru. V recepci obdržíte zapečetěnou obálku s indiciemi.

Nezapomeňte si potřebné detektivní vybavení: detektivní roušku, a máte-li, i detektivní rukavice, abyste byli nenápadní a nebyli při pátrání lehce odhaleni.

Vstupné: dítě 100 Kč, dospělý 70 Kč, senior 40 Kč, rodinné vstupné 300 Kč (2 dospělí + max 3 děti). Nový detektivní příběh vám přineseme společně s novou výstavou Pojďte děti,
Celý popis
Naposledy změněno: 5. 5. 2020