Úvod > Kalendář akcí > Společenské akce > Designblok´15 Workshop Origami – David Čížek – Origamica v Ecoart Salon Rolland
Společenské akce

Designblok´15 Workshop Origami – David Čížek – Origamica v Ecoart Salon Rolland

V rámci Designblok´15 vás zveme na "Workshop Origami" s Davidem Čížkem. Právě věta “To je krásné, ale to bych nedokázal/a” vedla Davida Čížka k vytvoření nové značky YouLIGHT.lustry. Vytvoř si své vlastní světlo!
Origami je populární všude ve světě a mnoho zajímavých produktů je jím inspirováno. Například papírové origami lustry. A právě toto světlo si můžete vytvořit na našem workshopu, který povede David osobně. Vše bude zajištěno – připravené papíry, předznačené pro skládání a veškerý další materiál, který najdete v sadě Spring Light. Barvu si vyberete při přihlášení. Kupovat krásné věci je fajn. Vytvořit je, je však úžasné. Budete mít skvělý pocit pokaždé, když ho rozsvítíte.

David začal s origami před 3 lety, kdy přišel s origami dárkem – lilií. Od té doby představil sady To složím a unikátní origami srdečná přání, která podporují dobré věci. Jako svůj největší úspěch vidí akci “1000 jeřábů pro Kubíka”. Tisíce lidí z celé republiky (a dokonce i Japonska) skládali origami jeřáby pro tehdy 10ti letého, těžce nemocného kluka. Příběh má šťastný konec – díky všem, kteří Kubíkovi poslali jeřába a krásné dopisy a přání, dnes chodí Kubík do školy.

 

Provozovatel

ECOart SALON ROLLAND

Francouzská 17
120 00 Praha 2
Tel.:
+420 725 783 123
Email:
rolland@rolland.cz
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.rolland.cz
WWW:
www.leeda.cz
GPS:
50,073856 14,440143
 
Region:
Praha
Město:
Praha 2
Tipy na výlet:
Praha 2 a okolí
 

Vstupné

Cena: 1 450 Kč

 

Časová náročnost

2,0 hodiny

 
 

Emoce a inteligence – on-line

On-line přednáška.
Praha 2, Praha

Praha Žije Hudbou – festival pouličního umění

Ulice, náměstí, parky, vnitrobloky a další místa letní Prahy budou patřit nejen muzikantům nejrůznějších žánrů, ale i divadelníkům, artistům či slamerům.
Praha, Praha

Pražské jaro 2023

Pražské jaro v roce 2023 nabídne desítky koncertů. Na zahajovacím koncertu zazní Smetanova Má vlast, erbovní dílo festivalu v podání Orchestru Velšské národní opery z Cardiffu s šéfdirigentem Tomášem Hanusem.
Praha, Praha

Nomad Beer Festival 2023

Více, než dvacet tzv. létajících pivovarů či pivovarů, které byly létající, ale již přistály, degustace výhradně ze skla, s pivem se snoubící gastronomie a k tomu spousta skvělé muziky. 2. ročník dvoudenního festivalu pokračuje v Holešovické tržnici v Praze 7.
Praha 2, Praha

Aktivity v okolí

Vertigo pole fitness – komplexní cvičení se spoustou zábavy

Ve Vertigo pole fitness na Praze 2 se dozvíte co je pole-fitness. Jedná se o velice účinné cvičení, které zapojuje všechny svaly těla a nezřídka potrápí i váš mozek!
Praha 2, Praha

Únikové hry LostExit

Zábava pro celou rodinu, partu přátel i kolegů. Naše hry mají reálné prostředí, poutavý příběh a nezapomenutelnou atmosféru.
Praha 2, Praha

Retro Music Hall na Vinohradech

Jeden z nejmodernějších tanečních a hudebních klubů v Praze.
Praha 2, Praha

Som´s – Thajské masáže na Vinohradech

Menší masážní studio s rodinnou atmosférou. Masáže zde provádějí diplomované thajské masérky (rodilé Thajky), které mají bohaté zkušenosti nejen z Thajska, ale i z České republiky.
Praha 2, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurant Blue Wagon

Blue Wagon se nachází jen kousek od rušného náměstí Míru na pražských Vinohradech.
Praha 2, Praha

Rónin Coffee Spot

Přijďte na dobrou kávu do originálního interieru! Ronin Coffee Spot.
Praha, Praha

Vinograf Korunní

Ve vinném baru Vinograf v Korunní ulici 21 jsme propojili moderní bar s cihlovým sklepem. To je ideální prostředí pro milovníky vín, jako jste vy. Můžete přijít jen na skleničku a užít si ji se skvěle spárovaným jídlem, ale také si můžete odnést nezapomenutelné zážitky z vinné degustace.
Praha 2, Praha

Monolok cafe

V naší kavárně klademe velký důraz na kávu a její přípravu.
Praha 2, Praha