!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Kalendář akcí > Designblok 2020 - předběžný termín
Designblok 2020 - předběžný termín
"> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> ">
13.10.
18.10.
+ Přidat foto

Designblok 2020 - předběžný termín

Kdy 13. říjen 2020 10:00 - 18. říjen 2020 21:00 Festivaly
Prague Design and Fashion Week - Dny designu v Praze - předběžný termín. Termín ani místo konání zatím nebylo oficiálně potvrzeno.
Designblok se orientuje na design a všechny jeho oblasti. Mimo interiérových expozic se tu návštěvníci setkávají s prezentacemi šperků, oděvů i užitkového designu od těch nejlepších českých návrhářů. Své instalace představí v termínu 13. - 18. října 2020.

Festival i letos naplní designem prostor Výstavišti Praha Holešovice. Kromě hlavního prostoru Designbloku na pražském Výstavišti v Holešovicích, kde bude v Průmyslovém paláci, na prostranství před palácem a v Lapidáriu Národního muzea více než 10 000 m2 výstav, bude již tradičně otevřena řada galerií, pop-up shopů a showroomů po Praze.

O Designbloku
Designblok byl založen v roce 1999 s úmyslem přinést do českého prostředí přehlídku srovnatelnou se zahraničními týdny designu, na které by se veřejnost mohla seznámit s domácí i světovou designovou tvorbou a tvůrci by zde našli platformu pro představení své práce, ale i srovnání s konkurencí. Designblok je největší, nejvýznamnější, nejnavštěvovanější přehlídkou současného designu v České republice. Na Designbloku najdou návštěvníci nejen nábytek a interiérové doplňky.
Celý popis
Naposledy změněno: 6. 2. 2020