Úvod > Kalendář akcí > Veletrh interiérového designu - zrušeno
Veletrh interiérového designu - zrušeno
">
26.3.
29.3.
+ Přidat foto

Veletrh interiérového designu - zrušeno

Kdy 26. březen 2020 10:00 - 29. březen 2020 17:00 Výstavy
Nové kolekce, designové styly a nabitý program.
Jaro je ideální období pro budování a inovace. Jestli se chystáte na změny, pak přichází ten správný čas. Toužíte osvěžit interiér novým designovým prvkem nebo se zajímáte o novinky v oboru? Vyrazte v březnu na souběh veletrhů bydlení, designu a bytové či zahradní architektury do PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Načerpáte nové trendy a získáte detailní přehled o všem, co nastávající sezóna přináší.

Nejvýznamnější veletržní souběh oborů bydlení, designu a bytové či zahradní architektury DESIGN SHAKER, FOR INTERIOR, FOR HABITAT a FOR GARDEN se uskuteční ve dnech 26. až 29. března 2020. Na jediné akci tak získáte komplexní informace, tipy nebo rady odborníků, které jsou klíčové pro proměny, rekonstrukce či stavby domova přesně podle vašich představ. Milovníky interiérového designu pak obzvlášť nadchne jeden z pilířů veletržního souběhu.

Interiérový design pod lupou
Výběrová hala DESIGN SHAKER se stala nedílnou součástí jarního souboru veletrhů o bydlení v Letňanech. Halu s interiérovým designem si navykli vyhledávat návštěvníci, kteří si zařizují bydlení v moderním duchu. Scházejí se zde s architekty a svými designéry, mají zde pohromadě řadu výrobců kvalitního nábytku, ze kterého mohou vybírat. Hala je pro návštěvníky inspirací i možností, jak navázat kontakt. I pro budoucí spolupráce na rekonstrukci tu lze vybrat designéra. Ti se tradičně veletrhu účastní se svými ukázkami realizací a výrobky. Tak jak veletrh roste, rostou i stálí vystavovatelé. Pro začínající značky nebo prezentaci nových výrobků na trhu slouží část Fresh space. Nově se na hale DESIGN SHAKER podílí kurátorským dohledem MgA. Veronika Loušová, která vybírá z přihlášených firem jen ty se současným pohledem na design.

V letošním roce představí DESIGN SHAKER nový doprovodný program s názvem INSPIRACE PRO BYDLENÍ, který si pro návštěvníky připravil tým designérů s hlavním partnerem, společností BLUM. Ve Vstupní hale II vznikne 5 interiérů s nápady, radami a tipy na zařízení vašeho bydlení. Expozice se zaměřuje jak na volbu materiálů a jejich vhodného použití, tak na výběr kování v jeho tradiční i netradiční aplikaci, ale také na barvy a jejich kombinace. Barevné schéma bude výrazné a odvážné, stejně jako jsou aktuální zahraniční trendy. Každý den od 14 hodin zde také budou probíhat oblíbené komentované prohlídky.

 
Celý popis
Naposledy změněno: 10. 3. 2020