Úvod > Kalendář akcí > Pomozte Ukradené vzducholodi vzlétnout
Společenské akce

Pomozte Ukradené vzducholodi vzlétnout

Premiéra se koná 4. 10. 2022 v 19:30 v pražském kině Lucerna a po projekci bude následovat setkání v prostorách kavárny. Spojte návštěvu Muzea s premiérou Ukradené vzducholodi. Oživíte si všechny filmy Karla Zemana a připravíte se na dobrodružství, které na vás bude čekat v Lucerně!
Dva roky prázdnin, Jules Verne, kapitán Nemo, steampunkové stroje… Víte, co mají společného? Dobrodružný film Ukradená vzducholoď od filmového génia Karla Zemana. My ho s vaší pomocí dostaneme zrestaurovaný opět do kin nejen v České republice. Pomozte nám vzlétnout!

Po třech restaurovaných filmech z dílny Karla Zemana, které jsme realizovali v předchozích letech, přišla řada i na tento dobrodružný snímek na motivy knihy Julese Vernea – Dva roky prázdnin.

Aby film po restaurování neskončil jen v šuplíku, chceme společně s vámi znovu odstartovat vzlet Ukradené vzducholodi, nechat ji proletět se skrze kina celou Českou republikou, a dostat krásu českého filmu opět na světová plátna.

 

Provozovatel

Muzeum Karla Zemana

Saská 3
118 00 Praha 1
Tel.:
+420 724 341 091
Email:
info@muzeumkarlaz...
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.muzeumkarlaze...
GPS:
50,086851 14,407260
 
Region:
Praha
Město:
Praha 1
 

Vstupné

Cena: 1 300 Kč

Poznámka:Vstupenka na premiéru i do Muzea Karla Zemana platí pro jednu osobu a obě vstupenky vám budou zaslány e-mailem dva dny před premiérou.

 

Časová náročnost

2,0 hodiny