Úvod > Kalendář akcí > Společenské akce > Den otevřených dveří ve Fotolab.cz
Společenské akce

Den otevřených dveří ve Fotolab.cz

Adrenalinové soutěže, zábava pro děti, profesionální ateliérové foto zdarma, autogramiáda VIP hostů a mnohem víc.

Přijde na náš Den otevřených dveří spojený se zahájením Letního fotofestivalu FOTOLAB.cz.

Vezměte celou rodinu, přátele, známé a přijďte s námi strávit příjemné chvíle v „zákulisí“ naší společnosti.

Atraktivní program pro všechny: • soutěž o chytré telefony • výstava všech typů vyráběných fotoslužeb a CEWE FOTOKNIH • zábava pro děti (malování na obličej a skákací hrad) • komentovaná prohlídka nejmodernější fotolaboratoře v ČR • fotoškola pod vedením profesionálních fotografů • setkání se zajímavými lidmi a našimi VIP hosty • poradenství v oblasti výběru nebo nastavení vašeho fotoaparátu • zhotovení rodinné nebo speciální fotografie ve fotoateliéru zdarma • zvýhodněná nabídka výroby fotografií šíře 10 cm 1,99 Kč/ks • možnost osobního předání starých filmů a videokazet k digitalizaci • malý dárek pro každého

Provozovatel

CeWe Color, a.s.

Kloknerova 2278/24
148 00 Praha 4
Tel.:
+420 731 196 947
Email:
andrea.lavrinciko...
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.fotolab.cz/
GPS:
50,035123 14,488314
 
Region:
Praha
Město:
Praha 4
Tipy na výlet:
Praha 4 a okolí
 

Vstupné

Cena: zdarma

 

Časová náročnost

0,0 hodiny

 
 

Kluziště Chodov na ledě

Od prosince do ledna se již po čtvrté park u chodovského obchodního centra promění v romantickou ledovou plochu pro všechny vášnivé i začínající bruslaře.
Praha 11, Praha

Lollipopz – vánoční koncert

Anet, Amy, Nely, Annie dohromady hudební skupina Lollipopz. Čtyři bláznivé holky, které baví zpívat, tancovat a rozdávat radost a úsměvy na všechny strany.
Praha 11, Praha

Kino klub Zahrada – Hodně štěstí pane Veliký

Velká Británie, 2022, 97 minut. Přístupné od 15 let.
Praha 11, Praha

Kino klub Zahrada – Top Gun: Maverick

USA, 2022, 131 minut. Nevhodné do 12 let.
Praha 11, Praha

Aktivity v okolí

Socha Oskar Jaroslava Róny na Roztylech

Sochu Oskara vytvořil v roce 1991 z pálené hlíny Jaroslav Róna. Plastika z pálené hlíny připomínající obřího psa se nachází uprostřed sídliště Horní Roztyly v Praze.
Praha 4, Praha

Megaplex Chodov – první megaplex v České republice

Největší tuzemské kino se nachází v nově zrekonstruovaném obchodním centru Chodov v Praze. Nabízí celkem 18 sálů vybavených tou nejmodernější technologií, široký výběr filmů i formátů, VIP sekci a rozšířenou nabídku občerstvení včetně teplé kuchyně.
Praha 4, Praha

Saunování v saunovém světě Saunia Westfield Chodov

Saunia je se svými 15ti pobočkami jedničkou mezi saunovými světy v ČR. Je unikátní svým umístěním v obchodních centrech, takže disponuje skvělou dopravní dostupností. V ceně vstupu je osuška a prostěradlo, takže rozhodnout se pro návštěvu můžete skutečně kdykoli. Vstup je časově neomezený.
Praha 11, Praha

Vodafone PLAYzone Arena na Chodově

Vodafone PLAYzone Arena vyrostla v pražském obchodním centru Westfield na Chodově. Jedná se o multifunkční esportové centrum, rozkládající se na více než 1000 m², které je vůbec první esportovou arénu v Česku a na Slovensku.
Praha 4, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace Columna

Restauraci Columna najdete v budově Centra pohybové medicíny. Interiér restaurace působí dojmem citlivě vytvořeného designového prostředí, které láká k příjemnému posezení v interiéru či na prostorné letní zahrádce.
Praha 4, Praha

Top Hotel Praha

K ubytování hostů slouží více než 500 pokojů a apartmánů. K hotelu náleží rozlehlé parkoviště s 800 místy pro automobily a 30 místy pro autobusy. Hotel se pyšní několika restauracemi s českou i mezinárodní kuchyní a vyhlášeným cateringem.
Praha, Praha

Paštikárna Melememaso v Praze

Pašikárna s příznačným názvem Melememaso vznikla – asi jako všechny dobré projekty – díky souhře štěstí, náhody a nadšení. Sešli se dva dlouholetí kamarádi, slovo dalo slovo a pustili se do toho.
Praha 4, Praha

První Pivní Tramway na Spořilově

Unikátní hospůdka na konečné tramvaje číslo 11 na pražském Spořilově nabízí nejen rozmanitý výběr piv od malovýrobců, ale také vynikajících pokrmů, které si k pivu můžete objednat. Interiér, laděný do "tramvajáckého stylu" dekorují staré dřevěné tramvajové lavice.
Praha 4, Praha