!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Svatba na statku v Rezidenci Chmelná
Svatba na statku v Rezidenci Chmelná
"> "> "> "> "> "> "> "> "> ">
18.4.
+ Přidat foto
Společenské akce

Svatba na statku v Rezidenci Chmelná

Kdy 18. duben 2021 13:00 - 19:00
Plánujete svatbu ještě letos nebo v roce 2022? Chcete ochutnat jihočeskou domácí kuchyni, pokochat se krásnou přírodou a atmosférou naší Rezidence Chmelná a především podívat se na to, jak to vše budet vypadat ve svatební den?
Za zdmi našeho statku vládne pocit bezpečí, harmonie a lásky. Díky tomu bude Váš velký den v Rezidenci Chmelná opravdu nezapomenutelným zážitkem pro Vás i pro Vaše nejbližší. Celý areál budete mít ve svůj velký den k dispozici exkluzivně sami pro sebe.

Kapacita našich společenských prostor je až 100 osob. Ubytování je možné až pro 30 hostů s možností externího ubytování pro další hosty. Svatba v přírodě na statku nedaleko Českého Krumlova je ideální pro všechny snoubence.

Náš tým koordinátorů, designérů, floristek a výtvarníků vám bude plně k dispozici. A v neposlední řadě oceníte také náš tým kuchařů, kteří vaří s láskou. Disponujeme absolutně veškerým svatebním vybavením. 
Zobrazit více
Naposledy změněno: 14. 2. 2021

Ubytování a restaurace v okolí

Rezidence Chmelná

Rezidence Chmelná

Křemže, Jižní Čechy
Penzion a restaurant Blanský les

Penzion a restaurant Blanský les

Kvítkovice, Jižní Čechy
Restaurace a penzion U Ševců

Restaurace a penzion U Ševců

Holubov, Jižní Čechy