Úvod > Kalendář akcí > Den otevřených dveří na vodním díle Římov
Den otevřených dveří na vodním díle Římov
"> "> ">
9.7.
+ Přidat foto
Společenské akce

Den otevřených dveří na vodním díle Římov

Kdy 9. červenec 2016 9:00 - 16:00
Žijete v Českých Budějovicích a okolí? Nebo jste si přijeli na jih Čech odpočinout? Pro vás všechny jsme připravili Den otevřených dveří na vodním díle Římov na řece Malši a to v sobotu 9. července 2016 od 9 do 16 hodin.
V rámci oslav 50 let od založení pro vás státní podnik Povodí Vltavy připravil další z řady Dnů otevřených dveří. V sobotu 7. července 2016 nás můžete navštívit na jihočeském vodním díle Římov na řece Malši nedaleko Českých Budějovic.

Akce začíná v 9 hodin ráno a v průběhu celého dne si můžete v rámci volného okruhu prohlédnout venkovní objekty vodního díla nebo s námi v rámci organizované komentované exkurse navštívit vnitřní prostory hráze včetně malé vodní elektrárny.

Komentované prohlídky začínají každou celou hodinu, první v 9.00, poslední v 15.00. Registrace zájemců na prohlídky bude probíhat u Info stánku na hrázi před provozní budovou Povodí Vltavy.

Počítejte s tím, že prohlídka je fyzicky náročná a do vnitřních prostor je třeba přibalit teplejší oblečení. Parkování v místě akce.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 1. 7. 2016