Úvod > Kalendář akcí > Den otevřených dveří na Ministerstvu průmyslu a obchodu

Den otevřených dveří na Ministerstvu průmyslu a obchodu

Kdy 28. říjen 2019 9:00 - 17:00 Výstavy
Ministerstvo průmyslu a obchodu otevírá brány veřejnost v pondělí 28. října 2019 od 9:00, konkrétně hlavní budovu v ulici Na Františku 32 v Praze 1, včetně běžně nepřístupné prosklené kopule, reprezentativních salónků či pracovny ministra.
Den otevřených dveří se uskuteční u příležitosti výročí vzniku samostatného Československa. Budova MPO z dílny Josefa Fanty i doprovodný program za prohlídku zcela jistě stojí. Spojují v sobě významnou historii, tedy tradici, a technologií a inovacemi nabitou budoucnost.

Historicky poprvé se na akci představí také začínající technologické firmy, tedy start-upy. Díky nim se budete moci například ponořit do virtuální reality, seznámit se s unikátním zvukovým systémem a souvisejícím průmyslovým designem, který v sobě spojuje různé technické disciplíny, funkčnost a estetiku. To vše v souladu s Inovační strategií 2019 - 2030 a národní hospodářskou vizí Czech Republic: The Country For The Future, kterou vám představí osobně ministr průmyslu a obchodu Karel Havlíček.
Celý popis
Naposledy změněno: 22. 10. 2019