Úvod > Kalendář akcí > Den otevřených dveří Ministerstva práce a sociálních věcí

Den otevřených dveří Ministerstva práce a sociálních věcí

Kdy 28. říjen 2019 9:30 - 14:30 Společenské akce
Historicky druhý Den otevřených dveří Ministerstva práce a sociálních věcí se uskuteční 28. října 2019 od 9:30 do 14:30 hodin.
Historicky druhý Den otevřených dveří Ministerstva práce a sociálních věcí se uskuteční 28. října 2019 od 9:30 do 14:30 hodin.

Návštěvníci se mohou těšit na komentované prohlídky historické budovy a výstavu obrázků dětí s názvem „Senioři očima dětí“ připravenou ve spolupráci s Asociací poskytovatelů sociálních služeb.
Program Dne otevřených dveří bude obsahovat zhruba půlhodinové skupinové prohlídky historické budovy ministerstva a jejích reprezentativních prostor s výkladem, které budou probíhat každých patnáct minut. Návštěvníci se také seznámí s agendou ministerstva a jeho přímo řízených organizací.
 
Vstup na Den otevřených dveří MPSV je zdarma!
 
Registrace předem není povinná, ale je vhodná pro zajištění si konkrétního času prohlídky. S sebou je nutné mít platný doklad totožnosti. V případě návštěvníků s pohybovým omezením je nutné tuto skutečnost nahlásit při potvrzení účasti, aby bylo možné zajistit individuální režim prohlídky (celá trasa není bezbariérová). Z bezpečnostních důvodů nebude umožněn vstup do budovy osobám s velkými zavazadly a kočárky.
 
Datum:                pondělí 28. 10. 2019
Čas:                     9:30 – 14:30 (prohlídky každých patnáct minut)
Místo:                  Ministerstvo práce a sociálních věcí, Na Poříčním právu 1, Praha 2
 
Upozornění pro návštěvníky:
  • Vstup bude umožněn pouze hlavním vchodem budovy, následně bude každý návštěvník zaevidován na základě předložení platného průkazu totožnosti a podstoupí bezpečnostní kontrolu.  
  • Prohlídková trasa trvá zhruba 30 minut.
  • Prosíme o potvrzení vaší účasti s uvedením počtu osob a konkrétního času prohlídky na Dni otevřených dveří e-mailem do 24. 10. 2019 do 16:00 hod.
  • S ohledem na omezené parkovací možnosti i kapacity v okolí budovy MPSV doporučujeme návštěvníkům cestovat MHD.
Celý popis
Naposledy změněno: 21. 10. 2019

Ubytování a restaurace v okolí