Úvod > Kalendář akcí > Den otevřených dveří dostihového střediska Luka racing
Den otevřených dveří dostihového střediska Luka racing
"> "> ">
28.3.
+ Přidat foto

Den otevřených dveří dostihového střediska Luka racing

Kdy 28. březen 2020 10:00 - 15:00 Sportovní akce
Rádi bychom vás pozvali na den otevřených dveří v našem dostihovém středisku Luka racing v Bošovicích u Písku. Středisko bude otevřeno od 10:00 hod. do 15:00 hod. V rámci dne otevřených dveří si budete moci prohlédnout celé středisko, ukázku tréninku dostihových koní, uvidíte krmení a ošetřování.
Rádi bychom vás pozvali na den otevřených dveří v našem dostihovém středisku Luka racing v Bošovicích u Písku. Středisko bude otevřeno od 10:00 hod. do 15:00 hod. V rámci dne otevřených dveří si budete moci prohlédnout celé středisko, uvidíte ukázku tréninku dostihových koní, krmení a ošetřování, kování koní, atd.. Dále si budete moct zakoupit knihu o deseti letech Luka racing z pera Martina Cápa.

Mezi koňskými osobnostmi, které uvidíte v našem středisku, je i šampion, kůň roku a momentálně nejlépe hodnocený kůň v českém tréninku Nagano Gold!

Neváhejte a využijte tuto výjimečnou možnost nahlédnout pod pokličku profesionálního tréninkového střediska dostihových koní. Poznejte blíže tento krásný sport plný emocí, adrenalinu a zážitků. Sport plný lidských a koňských hrdinů.


Program:

Otevření střediska pro veřejnost: 10 hod.

Ukázka dostihového tréninku: 10:30-11:30 hod.

Předvedení koní a ukázky krmení, kování, atd.: 11:30-12:30 hod.

Uzavření střediska: 15 hod.


Možnost zakoupit občerstvení po celý den.

 
Celý popis
Naposledy změněno: 24. 2. 2020

Ubytování a restaurace v okolí