Úvod > Kalendář akcí > Akce pro děti > Den otevřených dveří Divadla pod Palmovkou
Den otevřených dveří Divadla pod Palmovkou
Akce pro děti

Den otevřených dveří Divadla pod Palmovkou

Zážitková neděle pro celou rodinu v našem divadle. Můžete se těšit na bohatý interaktivní program ve foyer divadla, prohlídky divadlem vedené herci, ale i workshopy pro opravdové nadšence.Všechny věkové kategorie si přijdou na své.
Prohlídky jsou zdarma! Stačí si je pouze zarezervovat. Klikněte na odkaz výše zmíněný. Následně kliknete na odkaz "vyber kategorii". Ve "vyber kategorii" si určíte čas prohlídky a po zadání kontaktních údajů dáte "rezervovat". Na Váš e-mail Vám přijde vstupenka, která je zdarma. Vstupenkou se pak prokážete u vchodu do divadla.

I workshopy jsou zdarma! Stačí si je pouze zarezervovat. Kliknete na odkaz "REZERVACE" pod jednotlivým workshopem. Následně kliknete na odkaz "vyber kategorii". Skrolujtete úplně dolů, vyberete workshop, zadejte své kontaktní údaje a dejte "rezervovat". Na Váš e-mail Vám přijde vstupenka, která je zdarma. Vstupenkou se pak prokážete u vchodu do divadla.

Všechny věkové kategorie si přijdou na své.

Provozovatel

Divadlo pod Palmovkou

Zenklova 34
180 36 Praha 8
Tel.:
+420 283 011 119
Tel.:
+420 603 467 253
Email:
obchodni@divadlop...
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.divadlopodpal...
GPS:
50,105485 14,473060
 
Region:
Praha
Město:
Praha 8
Tipy na výlet:
Praha 8 a okolí
 

Vstupné

Cena: zdarma

 

Časová náročnost

1,5 hodiny

 
 

Kluziště Löwitův mlýn

Praha 8 připravila pro své obyvatele zimní kluziště u Löwitova mlýna. Bruslí se zde denně od 19. 11. 2022 do 19. 2. 2023.
Praha 8, Praha

Mistrovství České republiky ve šplhu na laně v Galerii Harfa

Galerie Harfa se již poněkolikáté stane dějištěm Mistrovství České republiky ve šplhu na laně, disciplíně, v níž Československo zásluhou Bedřicha Šupčíka získalo v roce 1924 v Paříži svou první olympijskou medaili.
Praha 9, Praha

Florbalové derby Bohemians vs. Sparta

Klokany čeká další těžká zkouška a to v utkání proti Spartě, kde změří své síly v boji o průběžné 4. místo.
Praha, Praha

Setkání s Mikulášem

Zveme na tradiční setkání s Mikulášem. Mají vaše děti letos natrénovanou písničku, básničku či vtip pro Mikuláše, přijďte ho přednést osobně, on vám poví vaše dobré skutky a případně poukáže na věci, na kterých lze ještě zapracovat.
Praha 3, Praha

Aktivity v okolí

Divadlo pod Palmovkou

Pražské profesionální divadlo s více než šedesátiletou tradicí inscenuje klasická díla světové dramatiky, skvělé komedie i žhavé divadelní novinky.
Praha 8, Praha

Little Bubbles – dětská jóga s angličtinou

Little Bubbles je dětská jóga s angličtinou pro děti od 3 do 10 let. Kromě pravidelných lekcí dětské jógy s angličtinou organizujeme také různé víkendové akce v průběhu celého roku a v létě příměstské tábory.
Praha 8, Praha

Hrabalova zeď – vzpomínka na Bohumila Hrabala

Barevná koláž připomíná život a dílo jednoho z nejslavnějších českých spisovatelů Bohumila Hrabala. Autorkou díla je Tatiana Svatošová. Koláž najdete zdi objektu stanice metra Palmovka v ulici Na Hrázi.
Praha 8, Praha

Zámek Libeň na Praze 8

V srdci Libně, v pěstěném parku na pokraji rozlehlých sadů, stojí půvabný rokokový zámek. Na místě dnešního zámku čp. 1 stávala kdysi gotická tvrz.
Praha 8, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Alf & Bet

Řemeslná pekárna, pražírna a espresso bar v jednom! Praží se tu zrno pro sesterský EMA espresso bar, tým nadšenců peče kvasový chleba do famózních zapečených sendvičů, a jestli milujete ve zmíněných kavárnách buchty nebo skořicové šneky, věřte, že jsou právě odtud.
Praha 8, Praha

Chlebíček Store – veganské bistro v Libni

Chlebíček Store nabízí veganské občerstvení. Hlavním produktem tu jsou chlebíčky, připravované pouze z rostlinných surovin. V bistru je připravují čerstvé po celý den, přímo před zraky zákazníků. Dále zde nabízí dortíky a polévky. Zajišťují i catering na oslavy a další akce.
Praha 8, Praha

Hotel Olympik v Karlíně

Hotel Olympik je dominantní výšková budova v Karlíně. Spolu s celým komplexem se nachází u sídliště Invalidovna. Byl postaven především kvůli chystaným neuskutečněným Olympijským hrám v Praze 1980.
Praha 8, Praha

Restaurant Bohemia v hotelu Step

Hotelový komplex s rozsáhlým kongresovým, sportovním a wellness zázemím. Hotel nabízí moderní pokoje a apartmány, které jsou klimatizované. Hosté oceňují výběr restaurací s tradiční českou i mezinárodní kuchyní.
Praha 9, Praha