Úvod > Kalendář akcí > Akce pro děti > Den otevřených dveří – Atletika Poruba
Akce pro děti

Den otevřených dveří – Atletika Poruba

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ – ATLETIKA PORUBA je určen pro všechny naše fanoušky, rodiče, přátele porubské atletiky a nové adepty členství v našem klubu. K dispozici informační letáky, přihlášky a samozřejmě možnost vyzkoušet si své dovednosti v základních atletických disciplínách.
Připravili jsme pro všechny naše fanoušky, rodiče, přátele porubské atletiky a nové adepty členství v našem klubu DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ – ATLETIKA PORUBA. Stejně jako loni v září budeme mít na našem stadioně na Porubské v Ostravě – Porubě k dispozici informační stan klubu, kde budeme poskytovat veškeré informace týkající se našeho atletického klubu.

Přítomni budou všichni naši trenéři a trenérky včetně vedené klubu, takže máte jedinečnou možnost zeptat se na cokoliv co vás zajímá z prostředí porubské atletiky. Pro všechny nové zájemce o vstup do klubu budou k dispozici informační letáky, přihlášky a samozřejmě možnost vyzkoušet si své dovednosti v základních atletických disciplínách – sprint, skok daleký, hod míčkem či raketkou a běh.

Po celou dobu akce budou v areálu probíhat tréninky našich tréninkových skupin, takže můžete pozorovat naše trenéry, trenérky a hlavně malé atlety při práci.

Provozovatel

Atletika Poruba

Porubská 832
708 00 Poruba
Tel.:
+420 733 383 013
Email:
atletika-poruba@s...
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.atletikaporub...
GPS:
49,830228 18,173194
 
 

Vstupné

Cena: zdarma

 

Časová náročnost

1,0 hodina

 
 

Mezinárodní Setkání příznivců vozů Alfa Romeo 2023

Alfa Romeo Ostrava vás srdečně zve na událost pod názvem Setkání příznivců vozů Alfa Romeo. Událost se bude konat tradičně v Cyklobar Bečva.
Ostrava, Moravskoslezský kraj

Mikuláš na Skalce

3.12. vás všechny zveme na Mikulášský den na Skalce. Pro děti bude připravena dětská mikulášská pohádka a malování na obličej.
Ostrava, Moravskoslezský kraj

Formula Student Ostrava – Svět techniky v Ostravě

Hlavními výstavními kousky jsou dva monoposty z univerzitních dílen.
Ostrava, Moravskoslezský kraj

Žena, která uvařila svého manžela

Producent a režisér Petr Kracik připravil v ČESKÉ PREMIÉŘE originální černou komedii úspěšné anglické autorky Debbie Isitt. Upřímně, dámy! Která z nás alespoň jednou nepronesla větu: "Já ho zabiju!"
Hlučín, Moravskoslezský kraj

Galerie Dukla v Ostravě – Porubě

Nové moderní výstavní prostory v Ostravě.
Ostrava, Moravskoslezský kraj

Venkovní únikovka v Ostravě

Staň se na den detektivem, aneb první venkovní detektivní hra v Ostravě – Skvělá zábava plná logických úkolů.
Ostrava, Moravskoslezský kraj

Sluneční stezka v Porubě

V městském obvodu Ostrava-Poruba objevíte na šesti místech sluneční hodiny. Stezka je koncipována tak, aby vyzývala veřejnost k procházkám, objevování a poznávání různých míst Poruby, která jsou příjemná k pobytu venku a ke společnému setkávání.
Ostrava, Moravskoslezský kraj

Fyzioterapie a masáže v Ostravě

Trápí vás bolesti pohybového aparátu? Chcete je léčit, předcházet jim nebo si jen odpočinout a relaxovat? Vyberte si z nabídky služeb a využijte příjemného prostředí, individuálního přístupu a odborné péče ve vámi zvoleném čase.
Ostrava, Moravskoslezský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace Ilvero

Restaurace Ilvero – oblíbená italská restaurace s cukrárnou – domácí dorty i zmrzlina.
Ostrava, Moravskoslezský kraj

Sbeerka Ostrava

Někdo sbeerá známky, někdo zase dárky a někdo pivní zážitky. Ty rozhodně můžete nabýt v ostravské Sbeerce, restauraci chmelené neotřelým interiérem a kořeněnou jedinečnou atmosférou.
Ostrava, Moravskoslezský kraj

Cokafe Poruba

Káva kterou si zamilujete. Ochutnejte kávu z Brazílie, Kolumbie, nebo Peru. Ochutnej. Zažij.
Ostrava, Moravskoslezský kraj

AlterNativa

Dřív to byla sázková kancelář, pak hladové okno. Až AlterNativa z toho udělala vůbec první dotaženou kavárnu s výběrovou kávou v celé Porubě. Tam ji hned vzali útokem nadšení studenti z nedaleké Vysoké školy báňské i rezidenti této nové čtvrti.
Ostrava, Moravskoslezský kraj