Zveme vás 22. června od 9 do 17 hodin do Městského paláce Templ na Den Klubu českých turistů aneb od poutníků k turistům.
K vidění, zábavě i poučení budou historické a současné mapy, poutnické a turistické dovednosti, prezentace turistického značení, malování turistické značky, hry a soutěže pro děti, tipy na turistické trasy.