Úvod > Kalendář akcí > Gastronomické akce > Degustace Klenoty archivu Gallery Winery 3
Gastronomické akce

Degustace Klenoty archivu Gallery Winery 3

Degustace exkluzivních vín z archivu majitele Gallery Winery Máneska 13.8.2014 od 19 hodin.

Zveme vás na výjimečnou degustaci excelentních vín, která existují již pouze v jednom či dvou exemplářích. Letní středy pro Vás budeme pořádat degustace exkluzivních vín z archivu majitele GalleryWinery.

DEGUSTAČNÍ MENU 3:

1. CupaGrandis, Grand Barrel Reserve, 2006 Californie 2. Amaro Nero,Negroamaro Salento, 2008 Itálie 3. Cabernet Sauvignon -Malbec -Merlot, Campos de Solana Reserva 2007 , Bolivie 4. Fleur de Fonplegade, Sant – Emilion, Grand Cru 2005, Francie 5. BearfootZinfandel, 2007, Californie 6. MoonSeriesShiraz 2009, Austrálie, Barossa 7. Luis Caňas Reserva 2002, Španělsko, Rioja 8. ValtraviesoTinta Fina 2005, Španělsko,RiberadelDuero 9. Hacienda de Susar, Concordia 2005, Španělsko, Rioja

OBČERSTVENÍ: Sýrovo – uzeninové prkénka, pečivo s olivovým olejem 1. jakosti a provensálskými bylinkami

Cena degustace s občerstvením 499,- Kč. Začátek degustace v 19 hodin. Rezervace nutná na emailu nebo telefonu.

Provozovatel

Gallery Winery Máneska

Mánesova 57
120 00 Praha 2
Tel.:
+420 720 192 461
Email:
gallerywinery@sez...
GPS:
50,077786 14,443669
 
Region:
Praha
Město:
Praha 2
Tipy na výlet:
Praha 2 a okolí
 

Vstupné

Cena: 499 Kč

 

Časová náročnost

0,0 hodiny

 
 

Pražské jaro 2023

Pražské jaro v roce 2023 nabídne desítky koncertů. Na zahajovacím koncertu zazní Smetanova Má vlast, erbovní dílo festivalu v podání Orchestru Velšské národní opery z Cardiffu s šéfdirigentem Tomášem Hanusem.
Praha, Praha

Praha Žije Hudbou – festival pouličního umění

Ulice, náměstí, parky, vnitrobloky a další místa letní Prahy budou patřit nejen muzikantům nejrůznějších žánrů, ale i divadelníkům, artistům či slamerům.
Praha, Praha

Komentovaná prohlídka Husova sboru v pražských Vinohradech

Nedaleko nádherného kostela od architekta Plečnika, s kterým jsme se seznámili při první vycházce cyklu za sakrální architekturou, byla postavena další moderní církevní stavba. Jejím autorem je neméně proslulý architekt Pavel Janák.
Praha 10, Praha

České vánoční trhy na náměstí Míru

U kostela svaté Ludmily se vánoční trhy konají každý den od 20. listopadu 2022 do 24. prosince 2022 od 10 do 19 hodin. Chybět nebude ani typické vánoční občerstvení, jako je vánoční punč, svařené víno, teplé palačinky, speciality na grilu a mnohé další.
Praha 2, Praha

Aktivity v okolí

Questerland v Praze

Centrum únikových Her Questerland je místo, kde můžete na vlastní kůži zažít akci a napětí. Každá hra představuje strhující dobrodružství. Čeká vás 60 minut akční zábavy, při které bude otestován váš úsudek, postřeh a logické myšlení.
Praha 2, Praha

Mazement Escape Rooms

Únikové hry jsou inteligentní zábava, která uchvátila celý svět. O co jde? Při hře jsou hráči zavřeni v místnosti a musejí důmyslně použít nalezené předměty a indicie k tomu, aby z místnosti unikli v časovém limitu.
Praha 4, Praha

Vinohradská tržnice – sídlo designu a umění

Výstavní a prodejní centrum interiérového designu a umění Pavilon sídlí v památkově chráněné budově bývalé Vinohradské tržnice.
Praha 2, Praha

Laichterův dům na Vinohradech

V Chopinově ulici s výhledem do Riegrových sadů stojí od roku 1909 dům nakladatele Jana Laichtera. Je postavený podle návrhu předního českého architekta počínající moderny Jana Kotěry.
Praha 2, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Layla Prague

Ochutnejte skvělou lybanonskou kuchyni. Libanonská jídla jsou většinou provoněná česnekem a kořením, doladěná olivovým olejem a citronovou šťávou.
Praha, Praha

Kavárna Coffeepark

Přijďte si vychutnat kávu a k ní některý z cukrářských a pekařských výtvorů našeho týmu!
Praha 2, Praha

Restaurace Yamato

Restaurace Yamato je originální japonskou restaurací, která nabízí skutečně japonskou kuchyni. Yamato je prapůvodní název pro Japonsko a splňuje i podmínku, že v japonštině musí všechna důležitá slova obsahovat písmena A a O.
Praha 2, Praha

Restaurace a Wine bar Aromi – italská kuchyně se zde cítí jako doma

Jestli se italská kuchyně někde v Česku cítí doma, tak je to právě tady. Pokrmy připravují nekomplikovaně a při zachování čerstvosti surovin, které dováží z Itálie od menších dodavatelů i v bio kvalitě.
Praha 2, Praha