Úvod > Kalendář akcí > Gastronomické akce > Degustace kávy Gurmán v Ostravě
Flinder degustace kávy Ostrava
Gastronomické akce

Degustace kávy Gurmán v Ostravě

Zažijte netradiční kavárenský zážitek a přijďte za námi do naší netradiční putovní kavárny vyzkoušet jednodruhové kávy z 5 zemí světa z Etiopie, Kostariky, Kolumbie, Brazílíe a Tanzánie. Budete překvapeni, co všechno se skrývá v jednom šálku kávy. Těšíme se na vás v kavárně Provance v Ostravě.

Přijďte za námi do naši netradiční putovní kavárny na netradiční zážitech s kávou. Pojďte objevovat rozmanitost vůní a chutí tohoto tak běžného a přitom ještě plně nedoceněného nápoje. Budete překvapeni, co všechno se skrývá v jednom šálku kávy.

Ochutnáte 5 jednodruhových výběrových káv z Kolumbie, Brazílie, Tanzánie, Kostariky a Etiopie. Co káva to zcela jiný příběh, jiná vůně i jiná chuť. Však ochutnáte sami.

Kávy vám budeme připravovat metodou filtrované kávy na aeropressu, který si také můžete sami vyzkoušet. A chybět nebude ani něco dobrého sladkého k zakousnutí.

Formula Student Ostrava – Svět techniky v Ostravě

Hlavními výstavními kousky jsou dva monoposty z univerzitních dílen.
Ostrava, Moravskoslezský kraj

32 vrcholů Beskyd

Máš rád výzvy a chceš poznat pohoří Beskyd? Tak teď jedna velká výzva stojí právě před tebou! Ulož si seznam 32 vrcholů Beskyd, vyjdi kopec, zapiš si datum a čas a hurá na další kopec. Máš na to celý rok a pořadí je jen na tobě.
Ostrava, Moravskoslezský kraj

Colours of Ostrava 2023 – multižánrový hudební festival

20. ročník mezinárodního festivalu Colours of Ostrava se koná 19. – 22. července 2023, kdy opět proběhne s rozsáhlým programem v unikátní industriální oblasti ostravských Dolních Vítkovic.
Ostrava, Moravskoslezský kraj

Tata Bojs & JFO

Na tento koncert platí i vstupenky zakoupené na odložené termíny (20. 10. 2020 a 13. 4. 2021).
Ostrava, Moravskoslezský kraj

Masáže Adelaid v Ostravě

Masáže v Ostravě s příjemným prostředím a několikaletou praxí.
Ostrava-Jih, Moravskoslezský kraj

Trasa pro vozíčkáře Bělský les v Ostravě

Vozíčkářská trasa v Bělském lesoparku je určena pro zkušené vozíčkáře bez doprovodu. Tvoří ji okruh dlouhý 5,5 km se speciálními značkami s piktogramem invalidního vozíku.
Ostrava, Moravskoslezský kraj

Kostel sv. Kateřiny Alexandrijské v Ostravě-Hrabové

Dřevěný kostel je přesnou replikou původního kostela ze 14. století. V dubnu 2002 vyhořel kostel svaté Kateřiny v ostravské Hrabové.
Hrabová, Moravskoslezský kraj

Kurz freedivingu a tréninky potápění v Ostravě

Chcete vydržet pod vodou déle než 3 minuty? Kurz freedivingu pro začátečníky vás to naučí. Seznámení s nádechovým potápěním, informace o bezpečnosti, technikách a disciplínách.
Ostrava, Moravskoslezský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Pivovar létající bezdomovec v Ostravě

Létající pivovar v Ostravě proto, že nemá svůj vlastní pivovar a pivo si nechává vařit licenčně u jiných pivovarů. Od toho je odvozen i název Bezdomovec.
Ostrava, Moravskoslezský kraj

Best Western hotel Vista Ostrava

Kompletně zrekonstruovaný Best Western Hotel Vista nabízí širokou škálu služeb pro firemní a konferenční klientelu. Moderně zařízené hotelové pokoje, gurmánský Restaurant Buena Vista, nové konferenční sály a profesionální a osobní přístup k hostům, zpříjemní Váš pobyt v Ostravě.
Ostrava, Moravskoslezský kraj

Hotel Akord nabízí ubytování v Ostravě

Hotel Akord nabízí ubytování v klidné části Ostravy. Moderně zařízené pokoje byly zrekonstruovány v roce 2014. Hotel nabízí komfort a pohodlí v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích, v bezprostřední blízkosti najdete lesopark Bělský les, Aquapark.
Ostrava-Jih, Moravskoslezský kraj

Rudova pekárna v Ostravě

Rudova pekárna v Ostravě si zakládá na ruční výrobě pečiva. Používá vlastní žitný kvas. Číslem jedna je zde jedinečný kvasový chléb Tartine, dále pak 100% žitný a Nopálový chléb. Oblíbené jsou i Nopálové rohlíky, klasické i vícezrnné housky nebo brusinkové bulky. Peče se ve zděné peci.
Ostrava, Moravskoslezský kraj