!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Deafland - 4. filmový festival neslyšících
Festivaly

Deafland - 4. filmový festival neslyšících

Kdy 31. říjen 2020 13:001. listopad 2020 4:00
Čtvrtý ročník ojedinělé kulturní akce opět v Brně! Přijďte se podívat na filmy neslyšících tvůrců a zažít jedinečný pocit jaké to je být jazykovou minoritou mezi znakující majoritou. Komunikační bariéry se však nemusíte bát, vše je přizpůsobeno obou světům slyšícím i neslyšícím.
Deafland – filmový festival neslyšících. Jedná se o již tradiční akci pořádánou v Brně pro neslyšící i širokou slyšící veřejnost. 4. ročník se uskuteční v sobotu 31. října 2020. Během festivalu se vždy promítají soutěžní filmy neslyšících, které porota i diváci ohodnotí v několika kategoriích. Podmínkou je, aby byl film srozumitelný i slyšícím (např.: opatřen titulky). Kromě podpory sebevědomí a tvořivosti neslyšících, je naším cílem seznámit slyšící diváky se světem Neslyšících. Součástí akce je také prezentace organizací, které zprostředkují nové informace a zážitky jak slyšícím, tak neslyšícím účastníkům. Součástí festivalu bude i přednáška Za oponou virálních videí s mnoha miliony zhlédnutí' videokouzelníka Michala Orsavy a animátorky Michaely Lovecké. Po festivalu následuje Haloween párty.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 1. 9. 2020