Úvod > Kalendář akcí > Hudební a divadelní akce > Dasha a Pajky Pajk
Dasha
Hudební a divadelní akce

Dasha a Pajky Pajk

Koncert známé zpěvačky Dashy za doprovodu Pajky Pajk Martina Kumžáka.
Dasha je česká zpěvačka a muzikálová herečka, držitelka Ceny Thálie pro rok 2010, nyní známá veřejnosti zejména z úspěšného pořadu Stardance … když hvězdy tančí. Dasha zazpívá své oblíbené skladby všech žánrů od popu přes funky, soul až k muzikálovým melodiím, přidá také Vánoční repertoár. Dokonalý hudební zážitek zaručuje též výběr skvělých hudebníků, kteří Dashu doprovází. Quintet Pajky Pajk tvoří část muzikantů z Moondance Orchestra a vystoupí ve složení:  Martin Kumžák – piano, Martin Lehký – basa, Tomáš Brožek – bicí, Pavel Plánka – perkuse , Peter Binder – kytara.

 

Zpátky do Betléma

Pohádka pro děti.
Praha 4, Praha

Tantra jóga Mohendžodáro – žena kněžka – žena čarodějnice

Omlazující cvičení z indické tradice.
Praha 4, Praha

Klub Tvořílků – Malovaná taška jako dárek

Malování na plátěnou tašku barvami na textil.
Praha 4, Praha

Hrací odpoledne ve Sluníčku – Vánoční věnec

Zábavné odpoledne pro rodiče s dětmi od 2 let.
Praha 4, Praha

Aktivity v okolí

Plavání kojenců a batolat – Baby club Kenny

Plavání kojenců a batolat, cvičení rodičů s dětmi, manipulace s kojenci, psychomotorický vývoj, saunování dětí.
Praha 4, Praha

Pumptrack Modřany

V Praze – Modřanech vyrostlo nové moderní sportoviště. V areálu Na Beránku v Pertoldově ulici tak najdete unikátní pumptrackovou dráhu, která je, o délce 86 metrů, nejdelší v České republice. Dráha je určena všem věkovým kategoriím.
Praha 4, Praha

Cvičení pro ženy v Modřanech

Přijďte si zacvičit Pilates a Fitballs do Kulturního centra „12“ v Praze – Modřanech. Cvičení probíhá od září do června v různých časech.
Praha 12, Praha

Rybník Lipiny v Modřanech

Na Praze 4, v centru Modřan, vznikl na podzim roku 2018 zcela nový rybník Lipiny. Název rybníka byl odvozen od místního názvu tohoto území, který je doložený v mapách již v roce 1840.
Praha 4, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Jemný bistro

Kristýna a Denisa Schimková spolu studovaly, cestovaly a pracovaly v gastru na Novém Zélandu, už tehdy toužily si spolu otevřít kavárnu. Název Jemný Bistro ale vymyslely až na cestách po Turecku.
Praha 12, Praha

Deco Restaurace

Rodinná chorvatská restaurace vítá hosty v pražských Modřanech. Útulný interiér je čistý a elegantní, laděný do bílých a béžových tónů. Přímořskou atmosféru umocňují obrazy na stěnách a příjemná reprodukovaná hudba chorvatských muzikantů.
Praha 4, Praha

Modřanská vinice – nejjižnější pražská vinice

Památkově chráněná Modřanská vinice, dříve nazývaná Arcibiskupská, se rozkládá na strmých terasách nad vltavským břehem v Praze Modřanech. Starají se o ni nadšenci, vinaři – zahrádkáři.
Praha 4, Praha

Rosmarina Restaurant u Vltavy v Modřanech

Rosmarina Restaurant situovaný na lodi s výhledem na řeku a okolí je součástí volnočasového areálu Sport & Relax Rosmarina v Praze Modřanech. Rosmarina Restaurant není jen restaurací, ale nabízí také celou řadu doprovodných služeb a zajímavých gastronomických akcí.
Praha 4, Praha