Úvod > Kalendář akcí > Výstavy > Dana Gubalová – Malování s láskou – mé druhé já
Výstavy

Dana Gubalová – Malování s láskou – mé druhé já

Muzeum Aš zve na prodejní výstavu Dany Gubalové. Hrou na klavír doprovodí vernisáž Alexandra Benešová. Vernisáž: 3. 3. 2023 v 17:00
Láska, umění, myšlenky, vyjádření sebe sama…

Jak tato témata vznikají tahy štetcem ašské umělkyně/malířky Dany Gubalové?

To zjistíte již 3. března 2022 v muzeu na Zámečku / v Mikulášské ulici, kde se bude konat vernisáž obohacena hrou na klavír v podání Alexandry Benešové.

Malířským uměním Dany Gubalové se můžete kochat do 30.4.2023. A pokud si nějaký obraz zamilujete, můžete si ho dokonce zakoupit.

Provozovatel

Knihovna a Muzeum Aš, příspěvková organizace

Mikulášská 3
352 01 Aš
Tel.:
+420 725 706 875
Tel.:
+420 704 225 584
Email:
info@muzeum-as.cz
GPS:
50,224702 12,188760
 
Region:
Karlovarský kraj
Oblast:
Západočeské lázně
Město:
Tipy na výlet:
Aš a okolí
 

Vstupné

Cena: 60 Kč

Snížená cena: 40 Kč

Rodinné vstupné: 140 Kč

 

Časová náročnost

1,0 hodina

 
 

Velikonoční dílny

Velikonoce se blíží, takže přijďte do muzea uplést pomlázku, ozdobit vajíčko a perníček nebo najít velikonočního zajíčka.
Aš, Karlovarský kraj

Velikonoční dílny

Řemesná dílna.
Aš, Karlovarský kraj

David Koller

Jak prezentovat jednoho z nejznámějších muzikantů posledních 30 – ti let v ČR? Kdo by neznal zpěváka, skladatele, bubeníka Davida Kollera?
Aš, Karlovarský kraj

Bambulíkovo kouzelné Velikonoce

V dubnu pojedu poprvé do Aše! A hned napoprvé k vám přivezu svou úžasnou velikonoční show!
Aš, Karlovarský kraj

Nezmaři a Chorus Egrensis

Skupina je charakteristická vícehlasým vokálem s doprovodem akustických nástrojů. Její repertoár tvoří převážně vlastní písně ale i světová folková klasika.
Aš, Karlovarský kraj

Tanzánie – Safari, trek a etnika

David Švejnoha – Tanzánie. 25. 4. 2023 v 18:00 – přednáškový sál.
Aš, Karlovarský kraj

Významní Češi – Mezi jazykem, národem a státem 1800-1945

Patnáct významných českých osobností a jejich vztah k německé kultuře, německému jazyku a habsburské monarchii.
Aš, Karlovarský kraj

Květná neděle

Průvodce pašijovým týdnem.
Poustka, Karlovarský kraj

Městské muzeum v Aši

Muzeum bylo založeno roku 1892, vystavována byla především keramika, kroje, zbraně, obrazy a sbírky věnované občany města. Současnou podobu dostalo v roce 1966, kdy bylo přemístěno do "zámečku", empírové budovy postavené továrníkem Klaubertem na místě vyhořelého zámku Zedtwitzů na Mikulášském vrchu.
Aš, Karlovarský kraj

Kostel sv. Mikuláše v Aši

Pseudorenesanční katolický kostel sv. Mikuláše pochází ze 2. poloviny 19. století. Stavitelem byl architekt K. Wiedermannem z Františkových Lázní. Kostel byl vysvěcen pražským arcibiskupem, kardinálem Schwarzenbergerem 24. září 1872.
Aš, Karlovarský kraj

Park historie v Aši

Park historie v Aši vznikl roku 2021 úpravou prostoru mezi ulicemi U Radnice, Na Příkopech, Kaplanka a Okružní. Nachází se v blízkosti radnice, na místě, kde v minulosti stával evangelický kostel či hřbitov.
Aš, Karlovarský kraj

Via Czechia – nejdelší trasy napříč Českem

Dálkové cesty Via Czechia Severní stezka a Jižní stezka představují nejdelší a nejodvážněji vedené trasy v České republice. Jsou vhodné pro pěší turistiku, cykloturistiku nebo zimní turistiku na lyžích.
Aš, Karlovarský kraj

Dětská naučná stezka Aš

Naučná stezku a vás zábavnou formou provede po místech, kde se tvořila bohatá historie města. Vyrazte na rodinný výlet a poznejte historii a současnost Aše.
Aš, Karlovarský kraj

Pomník náboženského reformátora Martina Luthera v Aši

Jediný pomník Luthera v bývalé monarchii se nachází ve městě Aš. Autorem dvoumetrové sochy je J. Rössner z Norimberka, nachází se v těsném sousedství památníku evangelického kostela.
Aš, Karlovarský kraj

Kašna s lipany v Aši

Městu Aš dala jméno ryba s charakteristickou hřbetní ploutví, lipan podhorní, které se německy říká Äsche. Nyní na Ašsku vůbec nežije. Symbolizuje ji socha na kašně na náměstí v Aši.
Aš, Karlovarský kraj

3D bludiště a dětské hřiště v Aši

Lanové bludiště a dětské hřiště se nachází v ašském Parku historie. Jedná se o cesty nad zemí (určené dětem), které vedou mezi stromy a jsou naprosto bezpečné.
Aš, Karlovarský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Bistro Fichtl Aš

Každý týden nové menu, čerstvé a kvalitní suroviny. Pečeme a vaříme si sami. Přídavkem si můžete užívat výhledy na vernéřovské kopce a rybníky.
Aš, Karlovarský kraj

Útulna Krásná na Ašsku

Všem poutníkům a turistům je v obci Krásná na Ašsku k dispozici krásná dřevěná útulna, kde mohou složit hlavu nebo přečkat nepřízeň počasí.
Krásná, Karlovarský kraj

Bistro Fichtl ve Vernéřově u Aše

Každý týden nové menu, čerstvé a kvalitní suroviny. Pečeme a vaříme si sami. Přídavkem si můžete užívat výhledy na vernéřovské kopce a rybníky.
Aš, Karlovarský kraj

Kavárna LP Vintage Coffee Bartákovi

Máte chuť na skvělou a kvalitní kávu, domácí zákusky, či chcete jen tak posedět v příjemném rodinném prostředí? Zastavte se v LP Vintage Coffee Bartákovi v Podhradí u Aše.
Aš, Karlovarský kraj

Park hotel Nebesa v Aši

Parkhotel je umístěn přibližně tři kilometry od města Aše v klidném a příjemném prostředí. Parkhotel disponuje restaurací s celotýdenním provozem, sálem pro pořádání různých akcí a pokoji pro ubytování. Celoročně je také možnost ubytování v několika chatkách.
Aš, Karlovarský kraj

Restaurace a penzion Na Gruntu

Na Gruntu si pochutnáte na českém jídle a ubytovat se můžete v selském penzionu. Světnici vévodí kachlová kamna, kde se v neděli peče kachničau. Interiér je vybaven malovaným chebským nábytkem.
Hazlov, Karlovarský kraj

Stellplatz na hradě Vildštejn

Na hradě Vildštejn jsou vítáni i hosté s karavanem.
Skalná, Karlovarský kraj

Nocležna na hradě Vildštejn

Hrad Vildštejn nabízí svým hostům přenocování v hradním areálu. K dispozici jsou zde čtyři pokoje a jeden apartmán. Krásné prostředí hradu je přímo stvořené pro rodinnou dovolenou či výlet.
Skalná, Karlovarský kraj