Úvod > Kalendář akcí > Hudební a divadelní akce > Czech Jazz Contest 2015
Hudební a divadelní akce

Czech Jazz Contest 2015

Reduta Jazz Club pod záštitou společnosti Euroconcert s.r.o.vyhlašuje CZECH JAZZ CONTEST 2015, soutěžmladých jazzových kapel a sólistů do třiceti let.
Reduta Jazz Club pod záštitou společnosti Euroconcert s.r.o.vyhlašuje CZECH JAZZ CONTEST 2015, soutěžmladých jazzových kapel
a sólistů do třiceti let.

CENY
• vítěz Czech Jazz Contest obdrží cenu ve výši 1 000 €
• nejlepší tři kapely získají nabídku nasamostatný večerní koncert v jazzovém klubu Reduta
• vítězná kapela dostane možnost vystoupit na 37th INTERNATIONAL JAZZ FESTIVAL PRAHApořádaném uměleckou agenturou Pragokoncert Bohemia a.s.
• DIVÁCKÁ CENA pro nejoblíbenější kapelu publika
• SLEVOVÝ KÓD na zboží Music City pro každého přihlášeného

PRAVIDLA CJC 2015
• soutěže se mohou zúčastnit mladé kapely z ČR i ze zahraničí
• soutěžit nesmí žádný hudebník, jehož věk přesáhne v průběhu konání soutěže 30 let
• porota ze zaslaných nahrávek vybere semifinalisty a vyzve je k účasti v některém ze semifinálových kol probíhajících v únoru a březnu 2015
• semifinále se musí kapely zúčastnit ve stejném složení, jako na soutěžních nahrávkách
• soutěžící vystoupí před odbornou porotou ve čtyřicetiminutovém programu
• odborná porota vybere vítěze a může udělit ceny pro nejlepšího sólistu a nejlepší původní kompozici nebo aranžmá
• soutěže se nemůže zúčastnit žádná z vítězných kapel z předchozích ročníků soutěže Czech Jazz Contest

PŘIHLÁŠKY
• přihlášky do soutěže zasílejte e-mailem na adresu contest@czechjazzcontest.com nejpozději do 31.1.2015! Mp3 nahrávka (i amatérské kvality) musí obsahovat 3 skladby kontrastního charakteru zahrnující alespoň jeden jazzový standard či bluesovou skladbu
• společně s nahrávkou zašlete název kapely, nástrojové obsazení, jména členů skupiny spolu s datem narození, telefonní kontakt na zástupce hudebního souboru a emailové spojení na všechny členy kapely pro zařazení do ceny Music City

Provozovatel

Reduta Jazz Club

Národní 20
110 00 Praha 1
Tel.:
+420 224 933 487
Email:
info@redutajazzcl...
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.redutajazzclu...
WWW:
www.cabaret-calem...
GPS:
50,082032 14,418352
 
Region:
Praha
Město:
Praha 1
Tipy na výlet:
Praha 1 a okolí
 

Časová náročnost

0,0 hodiny

 
 

Speciální Valentýnský týden

Prožijte dny zamilovaných v intimních prostorách nejstaršího jazzového a divadelního klubu světa!
Praha 1, Praha

Special Valentine Evening: Best Of Jazz Legends

Eva Emingerova.
Praha 1, Praha

Aktivity v okolí

Národní třída v Praze

Národní třída je jednou z nejznámějších a nejstarších pražských ulic. Nachází se na rozhraní Starého a Nového Města, a vede od Jungmannova náměstí až k mostu Legií. Ve středověku, stejně jako v ulici Na Příkopě, zde stály hradby Starého města.
Praha 1, Praha

Reduta Jazz Club

Reduta Jazz Club je již od nepaměti legendárním místem, kde se snoubí skvělá hudba, neotřelá zábava a historie. Brzy po otevření se Reduta stala vyhledávaným podnikem všech milovníků jazzu a je tomu tak dodnes. Přijďte se i Vy nechat okouzlit jedinečnou atmosférou!
Praha 1, Praha

Divadlo Minaret

Divadlo Minaret je profesionálním činoherním divadlem pro děti. Hrají zde autorské činoherní pohádky pro děti, s písničkami od oblíbených hudebních autorů jakými jsou Petr Malásek, Vladimír Franz, Jarek Nohavica a další.
Praha 1, Praha

Černé Divadlo Image

Užijte si hru světel, černé divadlo, pantomimu i moderní tanec. Není divadlo jako divadlo. Černé divadlo je jiné, světlo je jiné a tma je jiná. Černá tma černého divadla je plná fantazie. Z tajemné a jakoby nekonečné hloubky černého kabinetu k vám přicházejí poetické obrazy.
Praha 1, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Crème de la Crème v Národní ulici

Honza Hochsteiger alias „pan Zmrzlinka“ má na dělání té nejlepší zmrzliny univerzitu, jako fakt! Vlastně v tom leží už od roku 2002, kdy pracoval pro italské zmrzlináře v Praze. Pak žil v Trentu a ono technické vzdělání si přivezl z Carpigiani Gelato University v Bologni.
Praha 1, Praha

Bistro Knedlín na Národní třídě v Praze

Lákají vás sladké knedlíky? Máme je! Dáváte přednost slanému nášupu? Dopřejte si ho! Připravujeme přes 25 druhů čerstvých knedlíků z bramborového těsta se spoustou náplní. Pochutnáte si i na sladkých a slaných omáčkách, které si ke svému knedlíku můžete objednat.
Praha 1, Praha

Restaurace, pivovar a hotel U Medvídků v Praze

Pivovarnický dům s domovním znamením dvou medvídků vznikl v ulici Na Perštýně někdy na počátku 15. století a je pojmenovaný po jednom z prvních majitelů Janu Medvídkovi; ten tu roku 1466 založil pivovar, fungující až do konce 19. století. Dnes tu najdete restauraci, pivovar a hotel U Medvídků.
Praha 1, Praha

Hotel Unitas Praha

Unitas se nachází v bývalém klášteře, 250 metrů od Karlova mostu. Nabízí ubytování v prostorách s pohnutou historií – původně místo obytných domů, později klášter jezuitů a šedých sester, za komunismu věznicí, kde byl uvězněn i Václav Havel.
Praha 1, Praha