Úvod > Kalendář akcí > Akce pro děti > Čtení s rodiči a dětmi v Pedagogické knihovně J. A. Komenského
Čtení s rodiči a dětmi v Pedagogické knihovně J. A. Komenského
Akce pro děti

Čtení s rodiči a dětmi v Pedagogické knihovně J. A. Komenského

Dětem i dospělým nabízíme zážitek v podobě dialogického a hravého čtení.
Zkušenost vám může posloužit také jako inspirace při vlastním předčítání dětem. Po čtení představíme několik knih, které podle našeho názoru stojí za doporučení. Může to být jak beletrie pro děti, tak i knihy o výchově a vzdělávání dětí. Budeme rádi, pokud se i vy s námi podělíte o své tipy na krásné nebo užitečné knihy.

Setkání je bezplatné a odehraje se ve čtvrtek 6. října v 10 hodin. Téhož dne, 6. října, se zopakuje stejný program v 16 hodin odpoledne. Budete srdečně vítaní i v případě, že přijdete bez dětí. Prosím, hlaste se na mailové adrese vanickova@npmk.cz.

Provozovatel

Národní pedagogické muzeum a knihovna J. A. Komenského

Jeruzalémská 12
110 00 Praha 1
Tel.:
+420 603 944 307
Email:
vanickova@npmk.cz
GPS:
50,083999 14,432531
 
Region:
Praha
Město:
Praha 1
Tipy na výlet:
Praha 1 a okolí
 

Vstupné

Poznámka:registrace nutná na mail vanickova@npmk.cz

 

Časová náročnost

1,0 hodina

 
 

Jednota místa a času v hudbě – koncert k poctě Pavla Janáka

K oslavě 140. výročí narození architekta Pavla Janáka pořádá organizace Open House Praha ve spolupráci s festivalem Euro Art Praha koncert hudby vybraných Janákových současníků – Bohuslava Martinů, Vítězslava Nováka a Josefa Suka.
Praha 1, Praha

Pikkardijska Tercija

Vokální formace "Pikkardijska Tercija", Lvov, Ukrajina.
Praha, Praha

Výstava fragilités v Galerii Rudolfinum

Výstava fragilités v Galerii Rudolfinum rozvíjí pojmy zranitelnosti a křehkosti v dílech českých i zahraničních umělců. Výstava spojuje několik generací, z nichž nejstarší je zastoupena díly Louise Bourgeois, Marii Bartuszové, Gety Brătescu a Aliny Szapocznikow, které propojuje síť spojitostí.
Praha, Praha

Winter Hockey Games v Praze

Hokejový víkend přinese bohatou nadílku soubojů na ledě: duel juniorských týmů, zápas Chance ligy, utkání Tipsport ELH, souboj českých a slovenských hokejových legend i reprezentačních výběrů v para hokeji.
Praha, Praha

Aktivity v okolí

Kurzy sestavování jídelníčku

Chcete umět sestavit správný jídelníček pro sebe, své děti nebo své blízké? Centrum správné výživy pořádá každý měsíc kurz sestavení správného jídelníčku – součástí je měření na diagnostickém přístroji – analýza složení těla a praktické sestavení jídelníčku s výživovým poradcem.
Praha 1, Praha

Taneční studio Element – flamenco kurzy v centru Prahy

Taneční studio zaměřené na flamenco, ale také na jiné aktivity jako např. kreativně-taneční výchova pro děti, jóga, pilates, africký výrazový tanec, just jhoom, ethno fusion ad. Během kurzů si můžete posedět v klubové kavárně a dát si skleničku výborného španělského vína.
Praha 1, Praha

Galerie Emilie Paličkové v Praze

Galerie Vyšší odborné školy textilních řemesel a Střední umělecké školy textilních řemesel v Praze se zaměřuje na prezentaci výtvarného umění s důrazem na užité a textilní umění, fotografie či design.
Praha 1, Praha

Výtvarný kurz v Praze – kreslení, malování včetně olejomalby

Výtvarné kurzy pro širokou veřejnost pod vedením akad. malířky v centru Prahy. Kurz je určen dospělým i dětem bez rozdílu vzdělání, pro začátečníky i pokročilé.
Praha 1, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Francouzská kavárna Interiér de l´Art na Novém Městě v Praze

Francouzská kavárna, kde vám nabídnou kávu, čaje, čokoládu i alkoholické nápoje. Podává se zde snídaně, panini, croissant, toast nebo croque. K dispozici je také připojení k internetu pomocí Wi-Fi.
Praha 1, Praha

Edison film hub

Moderní komorní kino s kavárnou a barem v samotném srdci Prahy vzniklo v objektu bývalé trafo stanice, jen pár kroků od Hlavního nádraží.
Praha 1, Praha

Falkensteiner Hotel Prague – městský boutique hotel

Renovované moderní pokoje & Suite v nadčasovém designu, tradiční pohostinnost a prvotřídní služby, to je Falkensteiner Hotel Prague v Opletalově ulici, v samém srdci Prahy.
Praha 1, Praha

Vinný bar Velký vinograf v Praze

Velký Vinograf, vinárna a vinotéka, na Senovážném náměstí v Praze se specializuje zejména na evropská vína. Pohodový přátelský vinný bar nabízí téměř 800 až 1000 druhů vín z celého světa.
Praha 1, Praha