!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Crystal ball - velkolepá barokní noc v maskách
Crystal Ball
"> Crystal Ball "> "> "> Crystal Ball Bacchus otevírá hostinu "> Crystal Ball "> Crystal Ball "> Crystal Ball "> Crystal Ball "> Crystal Ball "> Crystal Ball "> Crystal Ball "> Crystal Ball "> Crystal Ball "> Crystal Ball "> Crystal Ball "> Crystal Ball "> Crystal Ball
6.2.
+ Přidat foto
Společenské akce

Crystal ball - velkolepá barokní noc v maskách

Kdy 6. únor 2016 19:30 - 1:00
Exkluzivní večer, inspirovaným magickou tradicí pražských karnevalových oslav. Tento výjimečný, reprezentativní bál v historických kostýmech je vznešenou interpretací okouzlujícího XVIII. století; doby, kdy krása a elegance byly nedílnou součástí našeho života.
Tradiční velký barokní ples v maskách v autentickém barokním paláci. Magická karnevalová noc plná fantazie, hudby, delikátního jídla a zábavy. Okouzlující večer v Praze, úžasné sály velkolepého Clam-Gallasova paláce, oslnivé kostýmy plující v tónech barokních melodií, tanečníci, hudební mistři, charmantní primadonny, akrobaté a báječní herci žijící na císařském dvoře jsou vznešenou společností na omamném maškarním Randez-Vous.

V 18. století byla Praha proslulá svými úžasnými karnevalovými oslavami. Na maškarních bálech, které bývaly velice charmantní a působivé, si tehdejší slavné osobnosti dávali svá Randez-Vous. Královská Praha byla jediným místem, kde se osobně setkávali Mozart a Casanova. Samozřejmě o karnevalové sezoně...

Dres Code: Chcete-li se zúčastnit Crystal Ballu, je nezbytnou podmínkou přijít v historickém společenském kostýmu. Ateliér Franzis Wussin vám může nabídnout širokou paletu kostýmů. Kostýmy jsou dostupné v řadě stylů, od manýrismu 16.století až po prestižní velkolepé společenské kostýmy 18.století.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 22. 7. 2020