Hudební a divadelní akce

Crazy Bananas

Svoláváme všechny studenty a partypeople na poslední vypínací párty před zkouškovým. Zavři knihy, skripta, zahoď sešity, sundej košili a kravatu a pojď se vykalit na poslední banánovou jízdu.
18.4.2015 nastane v klubu Mecca totální žluté šílenství. Divoký banánový večer jak z tomorrowlandu doprovázený elitní sestavou Djs přinese mejdan jako z tvých nejdivočejších párty snů. V 01:00 vypukne ta největší banánová jízda – banány na stage, banány na baru, chodící banány, banány všude kam se podíváš a s nimi i šílená párty plná krásných tančících žen a vytříbřených djských talentů z řad EDM/house. O úsměv na tváři se postarají naše sympatické a smyslné hostesky, které budou servírovat alkoholové shoty přímo ze stage a dohlížet na tvojí váženou párty náladu.

Přijď za námi 18.4.2015 a buď součástí tohoto banánového večera divokých chutí a bláznivých prožitků. Společně s tebou vytvoříme nevídané a nezapomenutelné banánové šílenství všech dob na které budeš vzpomínat ještě jako senior.

Provozovatel

Mecca club Prague

U průhonu 799/3
170 00 Praha 7
Tel.:
+420 734 155 300
Email:
info@mecca.cz
Email:
press@jackieowalk...
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.mecca.cz/
GPS:
50,105140 14,447963
 
Region:
Praha
Město:
Praha 7
Tipy na výlet:
Praha 7 a okolí
 

Vstupné

Cena: 100 Kč

Snížená cena: 100 Kč

Rodinné vstupné: 100 Kč

Poznámka:VIP za 450,-

 

Časová náročnost

6,0 hodin

 
 

V okamžiku

Luboš Soukup: Skandinávské imprese . Vít Kříšťan: Mandala, suita pro klavír, zpěv a rozšířený orchestr.
Praha 7, Praha

Grafika pro sociální sítě

Přijďte na workshop Grafiky pro sociální sítě a naučte se, jak pomocí několika grafických vychytávek zaujmout na sociálních sítích.
Praha 7, Praha

Robo-párty s Codey Rocky

Codey Rocky je robůtek ideální pro seznámení se se základy programování. Ovládá se totiž pomocí blokového jazyku, kde samotné programování je tak jednoduché, jako skládat puzzle.
Praha 7, Praha

Seznámení s Ozoboty

Přijďte na hravé seznámení s programováním robotů. Ukážeme si robota ozobota a naučíme se jak ho naprogramovat.
Praha 7, Praha

Aktivity v okolí

Mecca – nejlepší párty v Praze

Mecca – oblíbený taneční klub v pražské čtvrti Holešovicích, který přitahuje špičkové DJe z celého světa se specializuje na house a jeho různé odnože. House v Mecce míchali už takové osobnosti a uskupení jako Armand van Helden, Bob Sinclair, Copyright, David Morales, Deep Dish či Markus Schulz.
Praha 7, Praha

Absolutní bowling v Holešovicích

Absolutní Bowling najdete nedaleko stanice metra Nádraží Holešovice. Nabízí čtyři nezkrácené dráhy na bowling, dva stoly na stolní tenis, tři kulečníky, dva stolní fotbálky a další možnost zábavy.
Praha 7, Praha

Město – moře

Původní truhlárna, v soukromí vnitrobloku mimo dění na ulici. Město Moře je prostor, kde se setkávají lidé různých věkových skupin a s různými zájmy. Někteří zde navštěvují kurzy vaření, jiní zde slaví narozeniny...
Praha, Praha

Půjčovna hausbótů v Praze

Pronájmy obytných motorových lodí, jachet a hausbótů, které můžete řídit bez jakéhokoliv průkazu nebo zkoušek. Staňte se opravdovým kapitánem! Plná výbava, komfortní plavidla, jedinečné zažitky za kormidlem.
Praha 7, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Phill's Twenty7

Dokonale promyšlený a do puntíku vyladěný interiér, tak vypadá kavárna Phill's Twenty7, která se nachází v pražských Holešovicích. Interiér a designová světla Neverending Glory navrhli Jan Plecháč a Henry Wielgus. Cihlové stěny, TON a Stockist židle dokonale doplňují industriální prvky.
Praha 7, Praha

Bitcoin Coffee

Bitcoin Coffee v bývalé průmyslové oblasti v Holešovicích, je open source kavárnou, místem pro otevřené setkávání a diskuzi. Servírují zde pouze výběrovou kávu, tedy tu, o kterou je maximálně pečováno od kávového keře, až po pražení v předních evropských pražírnách.
Praha 7, Praha

Kavárna Kontejner v Holešovicích

Na Ortenově náměstí najdete neobyčejnou kavárnu složenou z lodních kontejnerů. Kavárna Kontejner, jak se příhodně místo jmenuje nabízí bohatý výběr kávy, slané i sladké dobroty a vařím zde i obědy.
Praha 7, Praha

Barbecue restaurace Big Smokers v Holešovicích

Big Smokers je barbecue restaurace v pražských Holešovicích. Restauraci ve stylu amerických dělnických jídelen otevřela v Dělnické ulici dvojice Tomáš Oujezdský a Silvie Jackson. Pochutnáte si tu na ikonických pochoutkách americké kuchyně.
Praha 7, Praha