Úvod > Kalendář akcí > Gastronomické akce > CottoCrudo rozzáří svíčky na podporu Hodiny Země
Gastronomické akce

CottoCrudo rozzáří svíčky na podporu Hodiny Země

V rámci účasti na akci Hodina Země 2014, kdy se hotel Four Seasons Prague ponoří na hodinu do tmy, rozzáří restauraci CottoCrudo desítky svíček, které umocní romantickou atmosféru u speciální večeře.
Hotel Four Seasons Prague se již tradičně zapojí do celosvětového happeningu Hodina Země 2014, který se koná v sobotu 29. března. Jeho záměrem je vyjádřit zodpovědnost vůči životnímu prostředí, především v oblasti ochrany klimatu.

Svou spoluúčast hotel vyjádří zapálením desítek svíček namísto klasického osvětlení v restauraci CottoCrudo, a vytvoří tak jedinečnou romantickou atmosféru, která dokonale umocní zážitek z lahodných pokrmů podávaných k večeři.

Provozovatel

CottoCrudo restaurace

Veleslavínova 1098/2a
110 00 Praha 1
Tel.:
+420 221 426 880
Email:
rezervace@cottocr...
GPS:
50,087847 14,414384
 
Region:
Praha
Město:
Praha 1
Tipy na výlet:
Praha 1 a okolí
 

Časová náročnost

0,0 hodiny

 
 

Tradiční výstava betlémů v Muzeu Karlova mostu

Přijďte nasát atmosfétu a kouzlo Vánoc do Muzea Karlova mostu. I letos pro vás Muzeum Karlova mostu připravuje již tradiční výstavu betlémů.
Praha 1, Praha

Čerti na Čertovce!

Poplujte s námi do pekla, a to v neděli 5. 12. 2022.
Praha 1, Praha

Vánoční jarmark a knižní bazar

Srdečně vás zveme do Klementina na tradiční vánoční jarmark a zimní knižní bazar, který se koná na hlavním nádvoří Klementina. Nabídneme vám nejen vánoční dekorace, ale i komentované prohlídky Křižovnických chodeb a Zrcadlové kaple. K vánoční atmosféře přispěje koncert dětského sboru Prážata.
Praha 1, Praha

Věda fotogenická

Výstava představí výběr nejzajímavějších fotografií posledních ročníků soutěže Věda fotogenická. Soutěž se koná každoročně od roku 2014 a je určena pro zaměstnance Akademie věd ČR a jejích pracovišť.
Praha 1, Praha

Aktivity v okolí

Plavby po Vltavě – Pražské Benátky

Zhlédnětě tajemnou Prahu nejen z paluby vytápěných vyhlídkových lodí postavených v duchu tradice z konce 19. století, ale i z gotických prostor Muzea Karlova mostu. Projeďte se podzemním vodním tunelem pod Starým městem, proplujte tajemnými prostory vodního kanálu Čertovka.
Praha 1, Praha

Galerie UM – galerie Vysoké školy uměleckoprůmyslové

Galerie UM (dříve Galerie VŠUP) byla zřízena roku 2000 a od roku 2001 zde probíhá pravidelný výstavní provoz.
Praha 1, Praha

Klementinum Praha – druhý největší komplex v metropoli

Monumentální stavební komplex Klementina, po Pražském hradě druhý největší komplex v Praze, byl vždy živým centrem vzdělanosti a kultury. V areálu sídlí již přes dvě stě let Národní knihovna. Jsou zde uloženy nejcennější rukopisy a všechny knihy, vydané od roku 1807 na území Čech.
Praha 1, Praha

Pomník upálení Jana Palacha na Alšově nábřeží v Praze

Pomník světoznámého výtvarníka a architekta s českými předky Johna Quentina Hejduka na památku upálení Jana Palacha si můžete prohlédnout na Alšově nábřeží v Praze.
Praha 1, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Four Seasons na Praze 1

Pětihvězdičkový hotel Four Seasons se nachází na břehu řeky Vltavy, jen několik kroků od Karlova mostu a pokoje nabízí ten nejlepší výhled na Pražský hrad. Hotel je v historickém centru vás nadchne magickou atmosférou místa a zároveň vysokým standardem poskytovaných služeb.
Praha 1, Praha

Marina Ristorante – lodní restaurace na Alšově nábřeží v Praze

Tato "plovoucí restaurace" se nachází na obří lodi, která se dělí na spodní a horní palubu, odkud je krásný výhled na Pražský hrad a Karlův most. Kotvíí u Alšova nábřeží na Praze 1.
Praha 1, Praha

Dům U Zlatého hada

Nárožní dům U zlatého hada vznikl na dvou středověkých stavebních parcelách spojených v roce 1419. Z doložených historických spisů zde býval proslulý šenk. Domovní znamení dům obdržel až v 18. století, kdy v něm byla lékárna.
Praha 1, Praha

Café Rudolfinum

Kavárna s krásným interiérem nabízí snídaňové menu, studené a teplé pokrmy, dezerty, alkoholické a nealkoholické nápoje. Hosté mohou využít nabídky cateringových služeb v prostorách Rudolfina. Po rekonstrukci kavárna otevřela v únonu 2017.
Praha 1, Praha