!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Kalendář akcí > Concord Orchestra - Symfonické rockové hity - Pán Tmy

Concord Orchestra - Symfonické rockové hity - Pán Tmy

Kdy 28. duben 2020 19:00 - 21:00 Hudební a divadelní akce
V Praze vystoupí v jediném představení první světový taneční orchestr.
Profesionální hudebníci z různých regionů světa vystupují pod vedením italského dirigenta Fabia Piroly. 

28. duben 2020 Praha - Kongresové centrum.

Boudou uvedeny nejlepší hity od interpretů jako jsou například Queen, Metallica, AC/DC, Nirvana, Kiss, Deep Purple, Pink Floyd, Roxette, Linkin Park, Scorpions, Muse, Evanescence, System of a Down a Rammstein.

Hudebníci symfonického orchestru budou interpretovat díla slavných hudebních skupin tak aby vás znovu a znovu ohromili perfektními tóny rockových hitů! Symfonický orchestr hraje na pódiu všechny skladby naživo a bez hudebních stojanů. Světelné efekty doplněné o projekci vytvoří jedinečnou atmosféru a velkolepou podívanou.

Více jako 4 roky existence symfonického orchestru, který si získal sledovanost více jak jednoho milionu lidí.V Petrohradu byl zaznamenán rekord v počtu návštěvníků, do Ledového paláce přišlo více jak 18 000 diváků.
 
Celý popis
Naposledy změněno: 26. 2. 2020

Ubytování a restaurace v okolí