Úvod > Kalendář akcí > Commodore Amiga Víkend XI.
Commodore Amiga Víkend XI.
"> "> ">
11.6.
12.6.
Přidat foto
Historické a vojenské akce

Commodore Amiga Víkend XI.

Letos se odehraje již 11. Commodore Amiga víkend v muzeu automatů ArcadeHry.cz během kterého si u nás můžete zahrát stovky úžasných her na původních opravených a seřízených počítačích a konzolích od slovutné firmy Commodore – na legendárních Amigách!
Letos se odehraje již 11. Commodore Amiga víkend v muzeu automatů ArcadeHry.cz během kterého si v našem muzeu můžete zahrát stovky úžasných her na původních opravených a seřízených počítačích a konzolích od slovutné firmy Commodore – na legendárních Amigách! Zaposloucháte se do typického vrzavého načítání disket z mechanik, užijete si ostrý obraz a zvuk na monitorech a televizích s CRT obrazovkami, v rukách budete při hraní držet původní joysticky a myši, vzduch bude cítit nostalgií a vzpomínáním. Na místě budou také specialisté na Amigy z našeho týmu, kteří vám najdou a spustí hru dle vašeho přání, ale i vám pomohou s výběrem pokud vás Amigy minuly.

Očekávat můžete pět Amig 500 vč. prémiových Balls a Tiger design edicí, zachovalou původní Amigu 2000, nabušenou Amigu 1200 s ohromným archivem her i herní konzoli Amiga CD32. Počítače pojedou na originálních monitorech od Commodoru a přivezeme i Sony PVM monitor. K dispozici pro vás máme doslova stovky těch nejlepších her které na Amize vyšly.

Hrajeme po celé víkendové veřejné otvíračky, tedy vždy od 10 do 19 hodin v SO i NE. Jako vždy očekáváme, že za námi zavírají i osobnosti české Amiga scény které jistě dobře znáte. Naleznete tu také burzu originálních her pro Amigu, klidně i Vy sami dovezte hry které byste rádi prodali, nikdy nevíte co se jiným může hodit.

Prožijte s námi retroherní víkend v muzeu ArcadeHry.cz se 168mi arkádovými automaty a sedmi Amigami na který jen tak nezapomenete. Už se zase na Amigy a jejich vůni moc těšíme!