Úvod > Kalendář akcí > Commodore Amiga Víkend IX. - zrušeno
Commodore Amiga Víkend IX. - zrušeno
"> "> "> ">
2.5.
3.5.
+ Přidat foto

Commodore Amiga Víkend IX. - zrušeno

Kdy 2. květen 2020 10:00 - 3. květen 2020 19:00 Akce pro děti
Připravili jsme pro vás další Amiga víkend během kterého si v našem muzeu můžete zahrát stovky úžasných her na původních opravených a seřízených počítačích a konzolích od slovutné firmy Commodore – na legendárních Amigách!
Zaposloucháte se do typického vrzavého načítání disket z mechanik, užijete si ostrý obraz a zvuk na monitorech a televizích s CRT obrazovkami, v rukách budete při hraní držet původní joysticky a myši, vzduch bude cítit nostalgií a vzpomínáním. Na místě budou také specialisté na Amigy z našeho týmu, kteří vám najdou a spustí hru dle vašeho přání, ale i vám pomohou s výběrem pokud vás Amigy minuly.

Hardware stále vychytáváme k lepšímu, očekávat můžete 4x Amiga 500 vč. prémiových Balls a Tiger design edicí, novinkou v naší sbírce je pak krásná zachovalá původní Amiga 2000, máme nastavený i hardisk A590 k A500 a dále 2x herní konzole Amiga CD32. Počítače pojedou na originálních monitorech od Commodoru, konzole na zářivých televizích od Panasonicu a Philipsu. K dispozici pro vás máme stovky těch nejlepších her které na Amize vyšly.

Hrajeme po celé víkendové veřejné otvíračky, tedy vždy od 10 do 19 hodin v SO i NE.

Chystáme pro vás tentokrát i doplňkový program v podobě herního vzpomínání slovutného pana Červa, duchovního otce kladenského amigismu Holograma a našeho šéfa Bomberozy. Hardwarové okénko si pak vezme na svá bedra náš šéfelektronik BJ.

Máte-li nějaký přebytečný hw či sw co Vám doma po Amize zůstal, přivezte to s sebou tento víkend a jistě se domluvíme na odměně, vstupném zdarma apod. U dražších kusů hw se samozřejmě domluvíme i na finanční kompenzaci.

Prožijte s námi retroherní víkend v muzeu ArcadeHry.cz se 175ti arkádovými automaty a sedmi Amigami na který jen tak nezapomenete.
Celý popis
Naposledy změněno: 20. 4. 2020