Úvod > Kalendář akcí > Společenské akce > Cirkus Humberto v Kolíně
Cirkus HUMBERTO 2014
Společenské akce

Cirkus Humberto v Kolíně

Od 5. do 9. března můžete navštívit cirkus Humberto v Kolíně u starých lázní.
Po 15ti letech zavítá do Kolína Česko-Slovenský cirkus HUMBERTO. Vystoupení třech lachtanů, medvědů na koloběžkách, somálských lvů či stádo afrických zeber nebo například klauna z Polska. To slibuje více než dvouhodinový nový zábavní program legendárního Cirkusu HUMBERTO, který zavítá do areálu u starých lázní od středy 5. března do neděle 9. března.

Slavný cirkus HUMBERTO představí nejen drezúru lachtanů, medvědu, lvů, zeber nebo velbloudů. Diváci uvidí také množství vzdušných čísel silových a nožních prací nebo vystoupení žongléru, akrobatů, tanečnic a klaunů.

V nové sezoně 2014 jsme sestavili úplně nový program pod názvem ''Show která vyrazí dech'', který je pestrý a plný humoru, zvířat, zahraničních klaunů, artistů a drezéru. Vidět lze čísla snad ze všech možných žánrů.

Například Živou hrazdu kde dvě mladé dívky nahradili obvyklou hrazdu svým vlastním tělem která bude k vidění poprvé v České Republice v podaní Duo Rebel z Maďarska, dále tanec Hula hoop Marien, samozřejmě nebude chybět ani klaun RiCO který se účastnil na mezinárodním festivalu talentů v Polsku.

Dalé uvidíte vzdušnou akrobacii na létajících popruzích která je složená na motiv Zvoník od matky Boží kterou předvede Ludwig. Hvězdami programu jsou samozřejmě tři lachtani Mike, Paul a Mister za jejichž drezúrou stojí Manželé Hölscher ze slavné německé cirkusové rodiny, kteří se také účastnili na mezinárodním Polském festivalu.

Představení se konají:
Středa 05.03. od 17:00 hod.
Čtvrtek 06.03. od 17:00 hod.
Pátek 07.03. od 17:00 hod.
Sobota 08.03. od 16:00 hod.
Neděle 09.03. od 11:00 hod.

Silvestrovské jízdy na řepařce

Projeďte se po historické úzkorozchodné řepařské trati na Silvestra.
Kolín, Středočeský kraj

Ozdoby dávné doby

Vydejte se s námi na poutavou procházku tisíce let starými pravěkými ozdobami a jejich výrobními technologiemi.
Kolín, Středočeský kraj

Adventní neděle v Kolíně

Využijte předvánočních dní k návštěvě královského města Kolína. Sváteční náladu navodí řada akcí, které město připravilo.
Kolín, Středočeský kraj

7 zastavení u kolínských betlémů

Zobrazení scény narození Ježíška a Svaté rodiny neodmyslitelně patří k vánocům a betlémy v různých velikostech a provedeních si můžete prohlédnout i v Kolíně.
Kolín, Středočeský kraj

Vodopád u obce Polepy

V nivě potoka Polepky mezi obcí Polepy a Kolínem se nachází zajímavý přírodní útvar pro zdejší krajinu velmi netypický – 4 metry vysoký vodopád.
Polepy, Středočeský kraj

Galerie města Kolína se sídlem v divadle

Kolínskou galerii, která sídlí v bývalém divadle, navrhoval herec a architekt David Vávra.
Kolín, Středočeský kraj

Kostnice u kostela svatého Bartoloměje v Kolíně

Pozoruhodná barokní kostnice se čtyřmi půlkruhovými apsidami byla postavena v Kolíně v letech 1732–33 podle projektu neznámého architekta, s využitím zdiva raně gotické nárožní bašty městského opevnění. Uvnitř se nachází pylony z kosterních pozůstatků a barokní oltář.
Kolín, Středočeský kraj

Zahrady na zelených parkánech v Kolíně

Ojedinělý relaxační prostor v centru města. Odpočiňte si od ruchu na zelených parkánech, v rozáriu nebo u bylinkové zahrádky.
Kolín, Středočeský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Pension Falconi v Kolíně

Pension Falconi *** se nachází v klidné části města Kolína. Sídlí v působivé budově z 30. let 20. století v těsné blízkosti Karlova náměstí. Svou polohou nabízí hostům ideální zázemí během turistiky, obchodního jednání i rodinné dovolené.
Kolín, Středočeský kraj

Hotel Theresia Kolín

Hotel Theresia je tříhvězdičkový hotel, který se nachází v historickém městě Kolín. Architektonicky zajímavě řešená budova vznikla podle návrhu architekta George F. Klisaka, který se pro tento projekt nechal inspirovat svým pobytem v New Yorku.
Kolín, Středočeský kraj

Hotel Chateau Kotěra – užijte si atmosféru z počátku 20. století

Hotel – restaurant Chateau Kotěra je lahůdkou pro všechny, kdo milují atmosféru z počátku 20. století. V zámku, postaveném a dekorovaném zakladatelem české moderní architektury Janem Kotěrou, je dnes luxusní hotel.
Ratboř, Středočeský kraj

Hotel Muzeum Lega v Kutné Hoře

Muzeum Lega v Kutné Hoře nabízí mimo krásné expozice také pěkné ubytování. Tříhvězdičkový hotel nabízí bezplatné Wi-Fi, sdílenou kuchyň a pokojovou službu.
Kutná Hora, Středočeský kraj