Úvod > Kalendář akcí > Cirk La Putyka – Výdejní okénko kultury
Cirk La Putyka - Výdejní okénko kultury
">
10.11.
30.11.
+ Přidat foto
Hudební a divadelní akce

Cirk La Putyka – Výdejní okénko kultury

Kdy 10. listopad 2020 – 30. listopad 2020
Po telefonní Ústředně78 s herci a zajímavými hosty či obrovských bublinách s akrobaty v pražských ulicích připravil soubor Cirk La Putyka na dobu, kdy jsou kulturní akce zrušeny, další netradiční divadelní projekt – Výdejní okénko kultury.
Podobně jako v případě restaurací otevře Cirk La Putyka v úterý 10. listopadu od 18 do 20 hodin v hale Skleněnka naproti Jatkám78 „výdejní“ okénko, skrz něž budou moci diváci ve velmi omezeném počtu jednoho, dvou nebo jako maximálně čtyřčlenná rodina sledovat krátké novocirkusové představení odehrávající se uvnitř.
 
„Objednejte si živou kulturu, my vám ji zde vydáme! A zahrajeme pouze pro vás,“ láká principál souboru Rosťa Novák mladší.
 
Představení trvá pět minut a soubor ho za večer zahraje celkem desetkrát. Vše proběhne za dodržení aktuálních hygienických nařízení, diváci sedí venku u okénka a herci jsou od nich vzdálení několik metrů. Vstup je zdarma, vzhledem k omezenému počtu diváků je nutná registrace předem na přesné časy.
 
Členové souboru Cirk La Putyka vedle netradičních divadelních projektů v současné době pomáhají například v nemocnicích nebo připravují projekt pro domovy seniorů nazvaný LaDění.
 
 
Zobrazit více
Naposledy změněno: 16. 7. 2021