Úvod > Kalendář akcí > Společenské akce > Cimbálová muzika & Degustace vín v Chotovinách
Společenské akce

Cimbálová muzika & Degustace vín v Chotovinách

Hotel GOLD Chotoviny vás srdečně zve na cimbálovou muziku Rubáš z Buchlovic. Večer bude spojen s degustací vín a připraveno bude i speciální degustační menu.
V současné době muzika hraje v sestavě čítající osm muzikantů. Organizačním vedoucím je Přemysl Lukeštík, uměleckým vedoucím Marek Klučka. Repertoár muziky je poměrně široký: Rubáši si rádi zahrají jak klasické dolňácké a horňácké písničky, tak kousky ze Slovenska a Maďarska. Nevyhýbají se ani písničkám cigánským. Muzika si své hudební úpravy vytváří z 90% sama, nové sérky písniček i úpravy pro doprovod tanečníků pocházejí nejčastěji z pera Marka Klučky a Ondřeje Šupky.

Provozovatel

Hotel GOLD Chotoviny

Táborská 68
391 37 Chotoviny
Tel.:
+420 398 998 751
Email:
recepce@hotelchot...
GPS:
49,473943 14,674863
 
Region:
Jihočeský kraj
Oblast:
Toulava
Tipy na výlet:
Chotoviny a okolí
 

Vstupné

Cena: 100 Kč

 
 
 

Advent v Borotíně

Přijměte pozvání na statek v Borotíně – 3.12.2022. Čeká na vás celodenní program pro celou rodinu.
Borotín, Jihočeský kraj

Mikulášským vlakem po Bechyňce

Opět vyrážíme z Tábora do Bechyně v doprovodu Mikulášů, andělů i čertů a to v sobotu 3. prosince 2022! Těšit se můžete na partu Mikulášů, andělů i čertů, nadílku ve vlaku a otevřenou remízu s modelovým kolejištěm v Bechyni!
Tábor, Jihočeský kraj

Okraje Design

Těšit se můžete na náš výběr českých a slovenských designérů: Mariana Berec, studio Dechem, Durch Duo, Miroko Maroko a Tyformy.
Tábor, Jihočeský kraj

Staročeský vánoční trh v Táboře

Tradiční vánoční trh v kulisách historického centra.
Tábor, Jihočeský kraj

Muzeum historický vozidel a motocyklů Chotoviny

Navštivte soukromé muzeum historický vozidel a motocyklů, nacházející se v malebné vesničce Chotoviny nedaleko jihočeského města Tábor. V muzeu je umístěno na 80 exponátů. Zakladatelem a majitelem je pan Václav Janecký, který se tomuto koníčku věnuje již od mládí.
Chotoviny, Jihočeský kraj

Zámek Chotoviny

Novorenesanční zámek poblíž Tábora zaujme nejen svým příjemný a sympatickým svou pohádkovou atmosférou a velkým dendrologicky vysoce ceněným parkem. V současné době je nepřístupný.
Chotoviny, Jihočeský kraj

Barokní dvůr Borotín

Hospodářský dvůr (zvaný Starý zámek) leží naproti zřícenině hradu Borotín. Od r. 2010 prochází postupnou obnovou, od r. 2014, kdy byl zpřístupněn veřejnosti se zde konají kulturně-společenské akce. Návštěvníkům je k dispozici stylová kavárna s prodejem suvenýrů a možnost posezení na dvoře.
Borotín, Jihočeský kraj

Zřícenina hradu Borotín – pravá hradní romantika

Zřícenina hradu Borotína se tyčí na vyvýšenině, obklopena ze tří stran vodami Zámeckého rybníka a rybníka Babince, asi 12 km severozápadně od Tábora. Zřícenina je považována za jednu z nejromantičtějších v Čechách. K dávným obyvatelům mohutného hradu se váže řada pověstí a tajuplných vyprávění.
Borotín, Jihočeský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Gold Chotoviny

Nově postavený hotel v jihočeské obci Chotoviny nabízí ubytování v pohodlných pokojích, stylovou restauraci s dětským koutkem, vnitřní i venkovní prostory pro pořádání kongresů, svateb, večírků či jiných společenských akcí.
Chotoviny, Jihočeský kraj

Minipivovar Chotoviny

Malý pivovar vybudovaný v roce 2011 na zámku v Chotovinách nabízí tradiční světlý ležák i speciální piva včetně vídeňského.
Chotoviny, Jihočeský kraj

Pivní stezka Toulavy

Devět regionálních pivovarů i restaurace, kde regionální piva čepují, propojuje Pivní stezka Toulavy. Stačí přitom ochutnat 6 různých místních piv a získáte speciální půllitr pivní stezky.
Tábor, Jihočeský kraj

Jedinečný jihočeský gurmánský zážitek v Hotelu Dvořák v Táboře

Patříte k milovníkům nevšední gastronomie? Nechcete se spokojit s fádní nabídkou jídel, které nabízí většina restaurací? V restauraci LA CAVE hotelu Dvořák Tábor máte ochutnejte jedinečné degustační menu a vaše chuťové buňky Vám budou vděčné!
Tábor, Jihočeský kraj